Akbank Evde Kısa Film Yarışması başvurularını açtı! Büyük ödül ne? Son başvuru tarihi ne zaman?

Sosyal izolasyon günlerini evde geçirirken kısa film çekme heyecanını evine taşımak isteyenlere müjde Akbank'tan geldi. Geçtiğimiz haftalarda Akbank Kısa Film Festivali online ödül töreni ile gündeme oturmuştu, şimdi ise Akbank Evde Kısa Film yarışması, sinemaseverler için büyük bir fırsat olarak görülüyor. Yarışmanın son başvuru tarihi, şartları, ödülü ve tüm detayları haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 05.05.2020 16:01
Değiştirme Tarihi: 05.05.2020 16:01
Akbank Evde Kısa Film Yarışması başvurularını açtı! Büyük ödül ne? Son başvuru tarihi ne zaman?

Evde vakit geçirdiğimiz bu günlerde, Akbank Sanat kısa film çekme heyecanını evlere taşıyor. 4 Mayıs- 4 Haziran 2020 tarihleri arasında düzenleyeceği, çevrimiçi Akbank Evde Kısa Film Yarışması ile filmseverlere yepyeni bir deneyim yaşatıyor. İştei sinemaseverlerin evde geçirdiği günleri keyifli bir şekilde değerlendirmesi adına büyük bir şans olan yarışmanın detayları...

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Katılımcıların yarışmaya katılabilmek için Akbanksanat Instagram sayfasını takip etmeleri, 1 Nisan 2020 tarihinden itibaren çektikleri en az 2 en fazla 5 dakikalık kısa filmi kendi Instagram sayfaları üzerinden #akbankevdekısafilm hashtag’i ile @akbanksanat'ı mentionlayarak paylaşmaları gerekmektedir.

Jüri üyeliğini Yönetmen, Senarist, Yapımcı Selim Evci, Yönetmen, Reklam Yönetmeni Fatih Kızılgök, Akbank Sanat Sosyal Medya Yöneticisi Sami Kısaoğlu, Akbank Sanat İletişim ve Basın Yöneticisi Çağla Demiralp, TBWA İstanbul Kreatif Direktörü Arkın Kahyaoğlu ve TBWA İstanbul Metin Yazarı Vehbi Bozdağ‘ın üstlendiği yarışmanın sonuçları 22 Haziran 2020, saat: 17.00’de Akbank Sanat Sosyal Medya kanallarında (instagram, web, facebook, twitter) duyurulacaktır.

Ödül Ne Olacak?

Yarışma sonunda, birinciye Lomo'Instant Automat Camera and Lenses (Playa Jardín Edition) li850b, ikinciye Diana Instant Square Camera with Flash dsq700, üçüncüye Lomo’Instant Automat Camera (Playa Jardín Edition) li150b marka fotoğraf makinesi, ilk üç dışındaki beş kişiye de 1 yıllık MUBI sinema platformu üyeliği ödül olarak verilecektir.


Akbank Evde Kısa Film yarışması başvuru detaylarına Akbank Sanat'ın kendi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.