ABD'de bir internet sitesi 25 film izleyip değerlendirecek kişiye 20 bin TL maaş verecek

ABD merkezli Reviews.org isimli internet sitesi, verdiği iş ilanı ile son yılların en çok konuşulan olaylarından birine imza attı. Sosyal medyanın gündemine oturan Reviews.org, 25 günde 25 yeni yıl ve Noel temalı film izleyip değerlendirecek kişiye 20 bin TL verecek. 

Yayınlanma Tarihi: 02.12.2020 11:41
Değiştirme Tarihi: 02.12.2020 11:41
ABD'de bir internet sitesi 25 film izleyip değerlendirecek kişiye 20 bin TL maaş verecek

Dünyanın birçok noktasında Noel için geri sayıma geçen milyonarlarca insan var. Ancak hayatımızda 1 yıldır da koronavirüs gibi acı bir gerçek var. 

Sözcü'de yer alan habere göre, virüsün dünyayı etkisi altına aldığı bu dönemde, ABD merkezli internet sitesinin teklifini daha da cazip hale getiriyor. 

Verilen iş ilanına göre, site yeni yıl ve Noel temasına sahip 25 film izleyecek ve bu filmleri anket üzerinden değerlendirecek bir kişi arıyor. 

İşi alacak kişiye 2 bin 500 dolar (20 bin TL) ödeme yapılacak. Paranın yanı sıra söz konusu aday bir yıl boyunca Netflix, Hulu, Disney+, Amazon Prime, HBO Max, Apple TV+ ve Hallmark Movies Now gibi dijital yayıncıların tamamından bir yıllık üyeliğin sahibi olacak.

KAZANAN 7 ARALIK’TA AÇIKLANACAK

Site, film seçimi konusunda özgür bıraksa da Home Alone, Frosty the Snowman ve The Grinch’in de aralarında bulunduğu bir öneri listesi yayınladı.

İşi almak isteyenler 4 Aralık’a kadar başvuru yapmak zorunda. Reviews.org, 7 Aralık’ta kazananı Youtube kanalından açıklayacak.