Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
3D TV Satışları Bir Yılda Yüzde 1220 Arttı

3D TV Satışları Bir Yılda Yüzde 1220 Arttı

Televizyon teknolojisindeki yenilikler hızla artarken tüketicilerin hayatına yakın zamanda giren 3D televizyon satışları da bu trendden olumlu etkilendi.

22.07.2012 16:01

Televizyon teknolojisindeki yenilikler hızla artarken tüketicilerin hayatına yakın zamanda giren 3D televizyon satışları da bu trendden olumlu etkilendi. 3D televizyonların satış adetleri geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 1220 arttı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Gold Teknoloji Marketleri Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Işık, halkın yeni nesil görsel eğlence sunan 3D görüntü özellikli televizyonları çok kısa sürede benimsediğini belirterek, “Hızla gelişen teknoloji ürün çeşitliliğine de hızlı bir ivme kazandırıyor. Bugün yeni ürünler konusunda piyasa o kadar zengin ki bunu 2-3 yıl öncesiyle bile kıyaslamak mümkün değil. Dün aklımızın ucundan bile geçmeyecek bir ürün veya ürün fonksiyonunu bugün hiç yadırgamadan, kolaylıkla adapte olarak kullanabilmemiz elbette üretici firmaların insan hayatını sürekli daha keyifli ve konforlu sürdürme güdüsünü iyi değerlendirmelerinin başarılı bir sonucudur. Örneğin yeni bir teknoloji olan ve hepimizin dikkatini çeken 3D görüntü imkanı sunan yeni nesil televizyonların satış adetleri geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 1220 arttı. Tüm Türkiye pazarına dair aldığımız satış verilerinin de Gold Teknoloji Marketleri’ndeki 3D televizyon satış rakamları ile birebir örtüştüğünü gördük. Bu derece hızlı yükselen bir satış başarısı, tüketicilerin de artık yeni teknolojilere çok çabuk ısındığını ve kabullendiğini gösteriyor. ” diye konuştu. >>Uygun Fiyatlı Profesyonel: Sony Nex-F3Yazıya ulaşmak için tıklayın
Yorumlar | 0
üye profil