Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
22 inçlik Tablet Bilgisayar

22 inçlik Tablet Bilgisayar

Birçok masaüstü bilgisayar kullanıcısının sahip olmadığı bu ekran büyüklüğünde bir tablet sizi de şaşırtmıştır muhtemele.

29.05.2012 07:57

Birçok masaüstü bilgisayar kullanıcısının sahip olmadığı bu ekran büyüklüğünde bir tablet sizi de şaşırtmıştır muhtemele. Bu ürünün duyurusunu yapan isim Viewsonic. Computex fuarında tanıtılacak olan ürün, bugüne kadar görmüş olduğumuz en büyük Android 4.0 yüklü tablet bilgisayar.

Toshiba’ın 13.3 inçlik Excite modelinden bir hayli büyük olan cihazın geliştirilme amacı ise ekranın dokunmatik deneyimini artırmak olarak ifade ediliyor. Öncelikli amacı bilgisayar ekranı olan ürün, gerektiğinde endüstriyel bir tablet olarak da bağımsız bir şekilde kullanılabilecek. Dokunmatik ekran işlevlerinin Android’den bağımsız olarak da kullanılabildiği Viewsonic’in bu yeni ürününde büyük bir olasılıkla dahili bir batarya da bulunmayacak. Özelliklerine dair şimdilik pek fazla bilginin yer almadığı cihaz, 5 Haziran’da Tayvan’ın Taipei şehrinde tanıtılacak.  Yazıya ulaşmak için tıklayın
Yorumlar | 0
üye profil