2016 Sevgililer Günü’nde 2016 model bir aşk hikayesi....

2016 Sevgililer Günü’nde 2016 model bir aşk hikayesi....
Yayınlanma Tarihi: 09.02.2016 15:39 | Değiştirme Tarihi: 09.02.2016 15:49

"Aşk"ın sosyal medya soslu hali ‘Hesapta Aşk’ ile vizyonda!

Yılın merakla beklenen gençlik filmi ‘Hesapta Aşk’ genç oyuncu kadrosu, hareketli ve sıcak hikayesiyle keyifli bir gün sevgililer günü yaşatacak!

Film, son yılların en çok tartışılan konularından "ilişkilerin sosyal medyada başlayıp, sosyal medyada sona ermesini" ilk kez beyazperdeye taşıyor.  Film  "aşk"ın 21. yüzyıl halinin yanı sıra sosyal medyada karşı karşıya kalan gençler ve ailelerinin de çok tanıdık bulacağı konuları eğlenceli bir dille anlatıyor!

 

Haber ile ilgili metin girin!.

Genç kuşağın ünlü isimlerine birbirinden ünlü oyuncuların eşlik ettiği ‘Hesapta Aşk’ Türkiye’de çekilmiş en iyi gençlik filmi olma iddiasını taşıyor.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

Sosyal medyada tanıştığı sevgilisini görmek için annesinden habersiz Ankara’dan İstanbul'a gitmeyi planlayan Ezgi (Meriç Aral) ve en yakın arkadaşı Didem (Derya Şensoy)’in başından geçen macerayı anlatan filmde Medcezir dizisiyle tanınan Meriç Aral, Mayıs Kraliçesi’yle tekrar ekranlara dönen Derya Şensoy, Kaçak Gelinler dizisiyle sosyal medyada genç kızların gözdesi haline gelen Fırat Altunmeşe, Paramparça dizisinden genç kızların sevgilisi yeni jön Burak Tozkoparan ve Vine fenomeni Kutay Kalabalık rol alıyor. Genç ve başarılı kadroya Bennu Gerede, Burhan Öçal, Özlem Çakar gibi önemli isimler eşlik ediyor.

 

Haber ile ilgili metin girin!.