GİZLİLİK POLİTİKASI

www.acunn.com bir ACUNN İNTERNET VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş. [Kısaca ACUNN olarak anılacaktır] hizmetidir.


Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek ve uyulması gereken kurallar ile sorumlulukları açıklamak üzere hazırlanmıştır.


www.acunn.com web sitesini ziyaretiniz sırasında kişisel bilgilerinizi temin etmeniz beklenmektedir. Sizin tarafınızdan paylaşılan ve bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz www.acunn.com ve ACUNN tarafından korunur ve korunmaya devam edecektir.


Adınız ve soyadınız, posta adresiniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz gibi bilgileriniz tarafınızdan www.acunn.com isimli internet sitesine verildiğinde kaydedilir. Tarafımızla Kullanıcı olarak paylaşacak olduğunuz her türlü veriniz kullanım şekil ve süreçlerinizin yürütülmesi amacıyla işlenmekte ve işleme amacının gerektirmesi durumunda tedarikçilerimiz ile ve usulüne uygun talep edilmesi halinde yetkili kamu, kurum ve kuruluşlar ile paylaşılabilmektedir. İşlenmekte olan kişisel verilerinize ve KVKK m.11'de sayılan haklarınıza ilişkin ayrıntılı bilgi için www.acunn.com sitesinde yer alan Aydınlatma Metinlerini inceleyebilirsiniz.


www.acunn.com, kullanıcılara ait bilgileri aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir: 


1. Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni ve onayı var ise, 2. www.acunn.com ve ACUNN’un kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla, 3. Kullanıcının, www.acunn.com ve ACUNN’dan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla, 4. Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (iş birliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere, 5.Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.


Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacıyla şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanız gerekmektedir.


E-posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde, mesajın güvenliği garanti altına alınamaz ve göndereceğiniz e-postaların güvenliğinden sizler sorumlusunuzdur.


Web sitemizde ACUNN tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından ACUNN’un sorumlu olmadığını belirtiriz.
 
ACUNN tarafından www.acunn.com isimli internet sitesinin Kullanım Şartları, Veri Politikası, Gizlilik Politikası ve Çerez Politikası’nın değiştirilmesi mümkün olup ilgili sayfaların düzenli olarak kontrol edilmesini öneririz.