Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Ünlü diş hekimi Eyüp Çelik'in lamina porselen uygulaması ile mutlu gülüşler

Diş estetiğinde yöntemler her geçen gün kolaylaşıyor. Kesimsiz yapılan lamina uygulamasıyla yaşanan değişim dikkat çekiyor.

22.12.2017 16:33

Dişlerin güzelliği yaşı, mesleği, cinsiyeti ne olursa olsun her bir birey için önemlidir. Dişlerdeki renk farklılıkları, diş çatlakları ve kırıkları, dolgudan kaynaklanan renk değişimleri için dişin tamamını kesmek yerine sadece ön yüzeyine porselen tırnak uygulayarak estetik uygulama yapılmaktadır.

Lamina veneerler ön dişleri düzeltmek ve dişlere estetik bir görünüm kazandırmak için mükemmel bir yoldur.

Diş hekimliğinin estetik ve kozmetik alanlarında yaptığı uygulamaları Instagram hesabında paylaşan diş hekimi Eyüp Çelik, başarılı sonuçlarıyla beğeni topluyor.

2007'den bu yana Nişantaşı'ndaki kliniğinde aktif olarak hizmet veren Eyüp Çelik, halk arasında yaprak porselen bilinen lamina uygulamasıyle insanlara mutlu gülüşler kazandırıyor.

Diş Hekimi Eyüp Çelik, yaptığı kesimsiz lamina vener uygulaması ile muhteşem sonuçlar alıyor...

Haber ile ilgili metin girin!.

Eyüp Çelik'in instagram hesabı için tıklayın

Eyüp Çelik kimdir?
Eyüp Çelik çocuk yıllarından itibaren estetik tutkusunu işi ile birleştirip 4 yılı aşkın süredir diş hekimliğinin estetik ve kozmetik alanlarında hizmet vermektedir. Marmara Üniversitesi'nden mezun olmasının ardından Avrupa da birçok bilimsel alanda çalışmalarda bulunmuştur. Amerikan Diş Hekimleri Birliği ve Türk Diş Hekimleri Birliği üyesidir.

Vizyon ve misyon olarak elde bulunan mevcut yapıyı koruma ve insanlara kaybettiği sağlığı kazandırırken her zaman en iyi kalitede ve koşullarda sağlanmasını amaçlamaktadır.

C - şekilli kök kanallarının dental tomografide incelenmesi konusunda tez çalışması yapmıştır.

Halen gelişime açık olup diş hekimliği alanındaki birçok gelişmeyi dünya çapında yakınen takip edip, gerekli çalışmalar yapılarak bu çalışmaların güvenilebilirliği doğrultusunda klinikte hastalara bu hizmet verilmektedir.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil