Sağlık ve güzellik teknoloji ile buluşuyor!

Doğallıktan ve temizlikten ödün vermeyen kadınların ve erkeklerin ortak tercihi 7 BEAUTYCARE kapılarını sizler için açtı. 7 BEAUTYCARE teknolojinin tüm imkanlarıyla size en iyi hizmeti verecek. Sağlık ve hijyen kurallarının ilk sırada yer aldığı bu güzellik merkezinde son teknoloji cihazlar ve yöntemler ile müşterilere en modern hizmetler sunulacak. 

Yayınlanma Tarihi: 26.10.2020 13:05
Değiştirme Tarihi: 26.10.2020 18:48
Sağlık ve güzellik teknoloji ile buluşuyor!

Sağlık sektöründe Dünya’nın ve Türkiye’nin önde gelen firmalarında yıllardır işini en iyi şekilde yapan Burcu Ürge, günlük yaşamın getirdiği stresten ve yoğunluktan uzaklaşıp yenilenmek isteyen herkes için BEAUTYCARE kapılarını sizler için açtı.

7 BEAUTYCARE günlük yaşamın getirdiği stresten ve yoğunluktan uzaklaşıp yenilenmek isteyen herkesin rahatlıkla ulaşabileceği İstanbul’un en merkezi konumlarından biri olan Astoria Alışveriş Merkezi’nin hemen karşısında, M. Derviş İbrahim Paşa Sk. 22 Blok No:1 Dükkan 2 Esentepe Mh. Şişli/İstanbul adresinde hizmete başladı.

Sağlık sektöründe Dünya’nın ve Türkiye’nin önde gelen firmalarında yıllardır işini en iyi şekilde yapan Burcu Ürge’nin profesyonel iş deneyimi ve tecrübelerini birleştirerek açtığı sağlık ve güzellik merkezinde, son teknoloji cihazlar ve yöntemler ile müşterilere en modern hizmetler sunuluyor.

Hijyen ve sağlığın ilk sırada yer aldığı 7 BEAUTYCARE'de Hydra Amerikan Cilt Bakım, Cilt Uygumaları, Cilt Yenileme İşlemleri, Leke-Akne tedavisi, Anti-aging, Bölgesel İncelme , Selülit – Zayıflama , Microplus Zayıflama, G5 – Zayıflama, Kaş Laminasyon, Kirpik Laminasyon, Vitamin Lashbotox, Mineral Lashbotox, Saç Onarım Vitamin, Kalıcı Makyaj, Kaş Tasarım (Microblading -Micropigmentasyon), Dipliner, Dudak Gençleştirme, Cilt Beyazlatma ve Canlandırma, Genital Bölge Beyazlatma, Koltuk Altı Beyazlatma, Dirsek ve Eklem Bölgeleri, Beyazlatma, Çatlak Onarım, Buz Başlık Diode Lazer... gibi hizmetler verilecek. 

Etiketler: saglık - güzellik - teknoloji