Gezici Çocuk Dünyası aracı Bergama'da!

Gezici Çocuk Dünyası aracı Bergama'da!
Yayınlanma Tarihi: 13.10.2017 15:59 | Değiştirme Tarihi: 13.10.2017 15:59

"Gezici Çocuk Dünyası" aracı okul öncesi 4-6 yaş aralığındaki 40 çocuğa eğitim vermeye başladı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin sürdürdüğü sosyal projeler arasında yer alan "Gezici Çocuk Dünyası Projesi", Bergama Belediyesi işbirliği ile Atatürk Mahallesi’nde bulunan çocuk parkında hizmet vermeye başladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

4-6 yaş aralığındaki 40 çocuğa eğitim veriliyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin okul öncesi çocuklara yönelik eğitim projesi kapsamında hizmete giren "Gezici Çocuk Dünyası" aracı Bergama’ya park etti. Gezici araç Fevzipaşa, Gaziosmanpaşa ve Atatürk Mahallesi’nden okul öncesi 4-6 yaş aralığındaki 40 çocuğa eğitim vermeye başladı. Sekiz hafta süren okul öncesi eğitimi için Bergama Belediyesi tarafından 2 öğretmen görevlendirildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

"Okul öncesi çocuklarımıza nitelikli eğitim hizmeti verilmesi amaçlandı"

Gezici Çocuk Dünyası Projesi ile nitelikli ve yenilikçi okul öncesi eğitim hizmeti verilmesinin amaçlandığını belirten Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç; “İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal projeleri arasında yer alan Gezici Çocuk Dünyası Projesi ile okul öncesi çocuklarımıza nitelikli eğitim hizmeti verilmesi amaçlandı. Bu proje, çocuklarımıza daha aydınlık yarınlar bırakmak adına çok değerli. Çünkü çocuklarımız bizim geleceğimiz.” dedi.