Feyza Karaaslan kimdir?

30 Mayıs 1981 doğumlu Feyza KARAASLAN; Hollanda’da dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatına Hollanda’da devam eden Feyza KARAASLAN, eğitim hayatınada Hollanda’da devam etmiştir. Çok küçük yaşlarında güzellik sektöründe faaliyet gösteren KARAASLAN, 2009 yılında estetisyenlik eğitimini Avusturya’da tamamlayıp, diğer Avrupa ülkelerinde de çalışmalarına ve gelişimine devam etmiştir.

Yayınlanma Tarihi: 16.12.2021 12:54
Değiştirme Tarihi: 16.12.2021 12:54
Feyza Karaaslan kimdir?

Şu an “Uzman Estetisyen” ünvanıyla Avrupa’da birçok yerde faaliyet göstermekte olup ana merkezi Hollanda’dır. Ayrıca verdiği eğitimler ve sertifika ile bu alanda birçok uzmanın yetişmesine olanak sağlıyor.

Gelen taleplerin giderek büyümesiyle; kendine ait olan daha büyük ve daha modern bir kliniğe yerleşen Feyza KARAASLAN eş zamanlı olarak özel üretimleri olan kozmetik malzemelerinin üretimi için kolları sıvıyor.

Anavatanı olan Türkiye için büyük bir bağı var. Türkiye’de de bir klinik açmak isteyen KARAASLAN, “doğru zaman ve doğru hizmet” ilkesinin gözetilmesi gerektiğini belirtiyor. Türkiye’de özellikle güzellik ve estetik sektöründe bir takım protokollerin tam oturması gerektiğini ve daha sağlıklı bir zeminde Türkiye’de faaliyetlerini yürütmek istediğini söylüyor. Türkiye’den üretilen birçok ürünün Avrupa’da kullanılmadığını, yüksek asit oranlarına sahip olup; uzun vadede cilde zarar verdiğini söylüyor.

İlgili Sayfalar: Sağlık