Estetik Cerrah Dr. Mustafa Nihat Koç, yeni programı ile ekranlara merhaba dedi

Son yıllarda estetik konusu birçok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de gündem de olmaya devam ediyor. Bu alanda başarılı bir isim olan ve dünya’nın bir çok yerinden gelen hastalar ile başarısını Dünya ülkelerine taşımış ve başarmış bir isim olan Mustafa Nihat Koç’tan yeni bir sürpriz ile sevenlerini heyecanlandırdı.

Yayınlanma Tarihi: 17.05.2022 19:34
Değiştirme Tarihi: 17.05.2022 19:34
Estetik Cerrah Dr. Mustafa Nihat Koç, yeni programı ile ekranlara merhaba dedi

Op.Dr. Mustafa Nihat Koç ekranlarda yerini almayı başardı. Kendi ismi olan Dr.Musk ile alanında uzman bir çok isimi ağırladığı programında  kısa sürede sevilerek izlenmeyi başardı. Mesleki hayatındaki başarısını TV ekranlarına da taşıyan ünlü Estetik ve Plastik Cerrah Uzmanı Mustafa Nihat Koç "Bugüne kadar bir çok alan da sayısız başarılara imza attık. Ekibim ile bu Alandaki başarılarımızın takdir edilmesi ve daha çok yurt dışındaki  hastalarımızın da yoğun olması ülkemizi en iyi şekilde temsil etmiş olmanın gururunu yaşıyoruz, biliyorsunuz ki dünyada  bu estetik operasyonlarda en çok tercih edilen ülkeyiz ve başarılıyız gelişen Türkiye şartlarında biz de akademik başarılarımızı en iyi şekilde işimize yansıtmaya devam ediyoruz" dedi.

Ünlü isimlerin de severek ziyaret ettiği Dr.Musk ailesi aynı zamanda kendisi gibi farklı branşta olan Medikal Estetik uzmanı Nihal Koç ile kurdukları kliniklerin de ozon tedavileri ve  biyolojik Lifting, masserter botox inneaaqua gibi uygulamalar ile sıkça Ziyaret edilen alan olmayı başardı Bu programda seyircisinin alanında uzman isimler ile daha doğru bir seçim yapmayı hedeflediğini  söleyen ünlü Estetik Cerrahı "Biz Dr.Musk ailesi olarak her Zaman hastalarımızın ne istediğine dikkat edip gerçekten ihtiyaçları var olan alana yönlendiriyoruz. Estetik konusu günümüzde çok Genç yaşlara düşmesi yanlış seçim yapmalarını sağlayabiliyor bu sebepden biz tüm hastalarımız ile öncelik ile tam olarak istediğinin ne olduğunu analiz edip o şekilde bir çalışma yapıyoruz. Benim daha çok keyif alarak yaptığım ameliyatlar ise halk arasında anne estetiği olarak bilinen ‘’Mommy Makeover’’ Göğüs  Estetiği ve Liposuction işlemleri çok tercih edilen benim de keyif alarak yaptığım operasyonlar arasında yer alıyor.

İlgili Sayfalar: Sağlık