Ünlü sanatçı Kibariye, Paylaş Benimle'deki 3. gününde hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarına devam etti

Şiddetin gölgesinde geçen çocukluğu ve hayata tutunma hikayesiyle izleyicileri oldukça etkileyen Kibariye, programa konuk olduğu 3. gününde kızı, torunu ve ev yaşantısıyla ilgili bilinmeyenlerini Gökhan Çınar’a anlattı…

Yayınlanma Tarihi: 01.09.2021 17:48
Değiştirme Tarihi: 01.09.2021 17:48

“İLK EŞİMİ BİR LAFIYLA BOŞADIM”

Ünlü sanatçı Kibariye yıllar önce biten ilk evliliğiyle ilgili; 
“eski eşim başkasını seviyorum dedi, bende iş bitti. Eğer bu lafı söylemeseydi yine sabrederdim ama kuzen “eski eşim ne yapayım aşık oldum, kadını seviyorum” dedi. Bu lafı duyunca bende iş bitti, 7 milyar para verdim boşandım. Kendim boşandım… O da malımı mülkümü her şeyimi verdi bana” şeklinde konuştu...
“ERKEKLERDEN NEFRET ETTİM”
“KENDİMİ 9. KATTAN AŞAĞI ATIP İNTİHAR ETMEYİ DÜŞÜNDÜM”

İlk eşiyle ayrıldıktan sonra kötü günler geçirdiğini söyleyen Kibariye, “Ben tekrar evlenmeyi hiç istemedim, erkeklerden nefret etmiştim… Boşandıktan sonra uzun süre kendime gelemedim. Çok kırılmıştım. Kendimi 9. Kattan aşağı atıp intihar etmeyi düşündüm, komşum Hülya Abla kurtardı beni” dedi. 

“İLK BAŞTA DAMADIMI GÖZÜM HİÇ TUTMADI, EVE ALMAK İSTEMEDİM”

Yakın zamanda anneanne olan Kibariye, torununun dünyaya gelmesiyle değişen hayatını anlattı… “Torun çok farklı bir şeymiş, çok seviyorum torunumu. Torun oldu kızını unuttun diyorlar, hiç öyle şey olur mu! Benim kızım çok namuslu çok düzgün bir kız. Çocuğumun yeri her zaman ayrı” diyen Kibariye, kızının eşiyle tanışma hikayesini şöyle anlattı...

“Damadım ve kızım okuldan tanışıyorlarmış. Kızım damadı tanıştırmak için eve getirdiğinde gözüm hiç tutmadı, Allah biliyor ya eve almak bile istemedim. Ama kızım seviyorum anne evleneceğim deyince izin verdim. Sonra ben de çok sevdim damadımı”  

“KOCAMI YATAKTA BİR KADINLA GÖRÜRSEM BOŞARIM”

Ali Küçükbalçık’la 22 yıldır devam eden evliliğiyle ilgili Gündemden düşmeyen Kibariye eleştirilere de yanıt verdi. “Kocamla ilgili herkes konuşuyor ama ben kocamı hiç gözümle görmedim. Kocamı bir kadınla yatakta çıplak görmediğim sürece inanmam. Ama gözlerimle görürsem boşanırım. Kocamla ilgili duracağım yeri ben bilirim, kimse karışmasın” diyerek eşinin arkasında durdu. 

KİBARİYE VE EŞİ ALİ KÜÇÜKBALÇIK İLK KEZ EL ELE

Kibariye’nin evliliği ve eşiyle ilgili çok özel açıklamalarda bulunduğu programa, son dönemde çok eleştirilen Ali Küçükbalçık konuk oldu. Hakkındaki eleştirilere cevap veren Ali Küçükbalçık eşinin elinden tutup şikayetlerini dinledi. 

“Artık sevgi, saygı hürmet görmek istiyorum” diyen Kibariye’ye eşi: “Ben sana sevgi göstermiyor muyum” diyerek cevap verdi. Eşine aşkını şarkılarla anlatan Kibariye ve Ali Küçükbalçık ilişkilerinde yaşadıklarını Gökhan Çınar ile paylaştı.

Uzman psikolog Gökhan Çınar’ın sunduğu “Paylaş Benimle” Hafta içi her gün 15:00’da TV8’de…