TV8'in yeni programı 'Paylaş Benimle' yayın hayatına başladı

Uzman Psikolog Gökhan Çınar’ın sunuculuğunu yaptığı “Paylaş Benimle” programı, ilk bölümüyle büyük bir ses getirdi.

Yayınlanma Tarihi: 13.07.2021 19:35
Değiştirme Tarihi: 13.07.2021 19:35

Yapımcılığını Talya Prodüksiyon’un üstlendiği programda, psikologlardan oluşan uzman bir danışman kadrosu da bulunuyor. Konuklar; hayat hikayelerini, dönüm noktalarını, mücadelelerini, duygularını ve umutlarını Gökhan Çınar’a anlatıyor. 

Programın ilk hafta konukları ise izleyicide büyük etki yarattı.

Kızını ve kendisini korumak için kocasını öldürmek zorunda kaldığını söyleyen Çilem DOĞAN, gözyaşları içerisinde yaşananları an be an Gökhan ÇINAR'a anlattı.

Diğer yandan, 14 yaşında zorla evlendirilen "Çocuk Gelin" Hülya YILMAZ ise çocuk bedeniyle 16 yaşında anne oluşunu ve yaşadığı şiddeti anlattı. 

Gündemde haftalarca yer alan, "Ölmek istemiyorum!" sözleriyle hafızalardan bir türlü silinemeyen Emine BULUT olayı da yine 'Paylaş Benimle' evinde konu edindi. Bulut'un ailesi ve yakınları, yaşadıkları ağır süreci anlatacak.

Bir trafik kazasıyla hayatı değişen Tuğçe AKGÜN'ün umut dolu hikayesi ise izleyenlerde merak uyandıracak. Bebekken, babası tarafından terk edilen Tuğçe AKGÜN, babasına olan  kırgınlıklarını, öfkesini ve hayata karşı umut dolu hikayesini tüm detaylarıyla bu programda anlatacak.

Bir yangınla bebek yaşta evini kaybeden, kardeşleri ve babasıyla sokaklarda yaşayan Arzu BORA ise yetiştirme yurdunda yaşadıklarını izleyenlerle paylaşacak.

Programın bir diğer konuğu ise yaşadıklarının etkisini hala üzerinden atamayan Saadet ÇETİN. Saadet Hanım, çocuk yaşta istismara maruz kaldığı dönemleri anlatmak için Gökhan ÇINAR'ın konuğu olacak.

Paylaştıkça anlamanın, anlaşılmanın ve umut etmenin önemini vurgulayan “Gökhan Çınar'la “Paylaş Benimle” hafta içi her gün saat 15:00’te TV 8’de…