Yayınlanma Tarihi: 29.07.2021 | Değiştirme Tarihi: 29.07.2021

Tüm Türkiye Mutlu için tek yürek oldu!

Uzman Psikolog Gökhan Çınar'ın sunumuyla; TV8 ekranlarında yayınlanan "Paylaş Benimle" programının konuğu, Mutlu KAYA oldu.Diyarbakır’da 2015 yılında bir ses yarışmasında adını duyurduktan sonra, erkek arkadaşı tarafından başından vurulan ve ağır yaralanan Mutlu Kaya, uzun süre yaşam mücadelesi vererek hayata tutundu.

Yaşadıklarını Uzman Psikolog Gökhan Çınar'a anlatan Mutlu KAYA, tüm Türkiye'yi göz yaşlarına boğdu.

Mutlu, saldırıya uğradığı anları ve şu an yaşamak zorunda olduğu hayatı şu sözlerle anlattı;

"Benim dışarı çıkmamı bekliyor. Zaten dışarıya çıktığım gibi beni zorla arabaya bindirip beni dövdu. Üst üste kurşunlar yağdırdı üzerime. Kurşunlardan biri kafama denk geldi. Susadığımda kimse olmasa tek başıma içemiyorum. Benim hayatım gitti. Bazen diyorum Allah'ım bana bu elimi ver, bardaktan suyumu içebileyim. Çünkü başkasına muhtaç olmak çok zor.

Muylu KAYA'nın şiddet gören tüm kadınlar adına seslendiği anlarda ise izleyiciler gözyaşlarına hakim olamadı.

Özellikle sosyal medyada, her şehirden izleyiciler, Mutlu için destek mesajları verdi. Bir anda gündem olan Mutlu'nun hayat hikayesi için gözler, sonraki gün anlatacaklarına  çevrildi.

Mutlu KAYA'nın hayat hikayesinin ilk bölümünün ardından, yeni bölümde yapacağı açıklamalar şimdiden merak konusu oldu. Uzman Psikolog Gökhan Çınar'ın sunumuyla yayınlanan "Paylaş Benimle" programı hafta içi hergün saat 15:00'de TV8 ekranlarında.