"Paylaş Benimle" yeni haftaya özel konuklarıyla başlıyor!

Uzman Psikolog Gökhan Çınar’ın sunuculuğunu yaptığı “Paylaş Benimle” programı, yeni haftada da gündemde yer alacak hayat hikayelerini konu ediyor.

Yayınlanma Tarihi: 30.08.2021 00:11
Değiştirme Tarihi: 30.08.2021 00:11

"Paylaş Benimle" programının bu haftaki sürpriz konuğu ise usta sanatçı Kibariye oluyor. İzleyici; çocukluğu, gençliği ve pek bilinmeyen aile yaşamını anlatan Kibariye, iç dünyasını izleyiciyle paylaşıyor.

1994’te onlarca kişinin hayatını kaybettiği Van uçak kazasından sağ kurtulan Adem Bilici, kaza anını ve hayat hikayesini an be an Uzman Psikolog Gökhan Çınar’a anlatıyor.

Hayatının 23 yılını çocuklarına bakmak için pavyonda geçiren "Kirli Dilek" lakaplı Dilek Gündoğan da 'alem' dediği bu dünyada neler  yaşadığını aktarıyor.

Kastamonu sel felaketinde eşi ve 2 çocuğunu kaybeden, Mehmet Erol da paylaş benimle evinde. 

5 Haziran 2000’de bıçaklanarak öldürülen 15 yaşındaki Çağla Tuğaltay’ın annesi Gülnur Hanım, programın bir diğer konuğu.

17 Ağustos 1999 Gölcük depremi sonrası, Nurgül karamert’in enkaz altındayken kaybettiği kızı Gözde yaşıyor mu?

Suriye'nin Afrin bölğesinde şehit düşen kahraman asker Muhammed Ali Kalo'nun babası Ebubekir Kalo da Gökhan Çınar'a konuşuyor. 

Uzun yıllar sosyal çevreden uzak kalıp, tamamen bilgisayar oyunlarıyla günlerini geçiren Kadir Çağlayan da yaşam öyküsünü paylaşıyor.

Yapımcılığını Talya Prodüksiyon’un üstlendiği programda, psikologlardan oluşan uzman bir danışman kadrosu bulunuyor.

“Gökhan Çınar'la “Paylaş Benimle” hafta içi her gün saat 15:00’te TV8’de…