OKTAY KAYNARCA

Oktay kaynarca videoları, haberleri ve galerileri.

Oktay Kaynarca o anları anlattı!

"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinde rol alan Oktay Kaynarca'nın önceki gün kendisini görüntülemek isteyen muhabirin ayağını ezdiği iddia edilmişti. Oktay Kaynarca polise verdiği ifadede olay anını anlattı. Salih Keçeci Aramızda Kalmasın'ın bugünkü canlı yayınında ünlü oyuncunun polise verdiği ifadeyi izleyicilerle paylaştı.

Oktay Kaynarca'dan gülümseten paylaşım

Oktay Kaynarca'dan gülümseten paylaşım Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da rol alan Oktay Kaynarca hakkında çıkan haberlere böyle yanıt verdi.
OKTAY KAYNARCA 20.02.2017

Oktay Kaynarca'dan annesine Anneler Günü sürprizi

Oktay Kaynarca'dan annesine Anneler Günü sürprizi Oktay Kaynarca annesi için öyle bir sürpriz hazırladı ki... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sevilen oyuncusu Anneler Günü'nde annesi için film senaryolarını aratmayacak şekilde bir sürpriz hazırladı.
OKTAY KAYNARCA 10.05.2016

Metin Şentürk, Oktay Kaynarca'nın nikah şahidi olacak mı? Bomba açıklama!

Metin Şentürk, Oktay Kaynarca'nın nikah şahidi olacak mı? Bomba açıklama! Zara'nın 'Derin Aşk2' adlı albümünün tanıtımı için düzenlenen geceye katılan Metin Şentürk esprileri ile kırdı geçirdi. Oktay Kaynarca'nın nikah şahidi olacağı iddia edilen Metin Şentürk konuyla ilgili bakın neler söyledi.
OKTAY KAYNARCA 27.04.2016

Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca ayrıldı mı? Deniz Çakır'dan fotoğraflı yanıt

Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca ayrıldı mı? Deniz Çakır'dan fotoğraflı yanıt Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde birlikte rol aldığı Oktay Kaynarca ile aşk yaşayan Deniz Çakır sevgilisiyle olan fotoğrafını Instagram sayfasında paylaştı. Deniz Çakır, Oktay Kaynarca ile fotoğrafını paylaşarak ayrılık iddialarını yalanlamış oldu.
OKTAY KAYNARCA 26.04.2016

Deniz Çakır sustu, arkadaşı konuştu! Oktay Kaynarca ile ayrıldılar mı?

Deniz Çakır sustu, arkadaşı konuştu! Oktay Kaynarca ile ayrıldılar mı? Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır aşkı tam gaz devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde birlikte rol aldığı Oktay Kaynarca ile yeni bir aşka yelken açan Deniz Çakır önceki gün dizide kayınvalidesini canlandıran Sabina Toziya ile görüntülendi. Morali bozuk olduğu gözlenen Deniz Çakır ayrılıkla ilgili soruları yanıtsız bırakırken, Sabina Toziya iddiaları yalanladı.
OKTAY KAYNARCA 20.04.2016

Oktay Kaynarca muhabirin ayağını ezdi iddiası

Oktay Kaynarca muhabirin ayağını ezdi iddiası Ünlü oyuncunun görüntü vermek istemeyince üzerine otomobil sürdüğü bir muhabirin yaralanmasına yol açtığı iddia edildi.
OKTAY KAYNARCA 08.04.2016

Oktay Kaynarca’yı çıldırttılar

Oktay Kaynarca’yı çıldırttılar Dün Oktay Kaynarca'nın Twiiter hesabı ve web sitesi 'Cold Hackers' adlı bir PKK'lı hacker grubu tarafından hacklenmişti. Oktay Kaynarca, Twiiter hesabını geri aldığını açıkladı.
OKTAY KAYNARCA 16.08.2015

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin