Yayınlanma Tarihi: 09.02.2020 | Değiştirme Tarihi: 09.02.2020

O Ses Türkiye Yıldızlar Gecesi (9 Şubat 2020) Karima, Aziz Kiraz, Fatma İşcan

O Ses Türkiye Yıldızlar Gecesi birinci turda sahneye çıkan üçüncü grupta Karima (Ada Sahilleri), Aziz Kiraz ( Isabel), Fatma İşcan (Ben İnsan Değil Miyim) performans sergiledi. İşte SMS oylamasının sonucuna gere turu geçen isim...O Ses Türkiye Yıldızlar Gecesi, on yılın iz bırakan yarışmacılarını biraraya getiriyor. Gruplar halinde sahne alacak yarışmacılar, SMS oylamaları sonucunda grup birincisi olmak için performans sergileyecek. O Ses Türkiye Yıldızlar Gecesi 4. grubunda Karima Gouit, Aziz Kiraz ve Fatma İşcan yarıştı. Sahneye ilk olarak Karima Gouit çıktı ve "Ada Sahillerinde Bekliyorum" adlı şarkıyı seslendirdi. Yasemin Demir, O Ses Türkiye'de Hadise'nin takımında yer alıyordu. 

O Ses Türkiye Yıldızlar Gecesi 4. grubunda sahneye ikinci çıkan isim Aziz Kiraz çıktı. "Isabel" adlı şarkıyı seslendiren Aziz Kiraz, O Ses Türkiye 5. sezonda Hadise'nin takımında finale kadar çıkmıştı.

4. grupta sahneyi son olarak Fatma İşcan aldı. "Ben İnsan Değil Miyim?" adlı şarkıyı seslendiren Fatma İşcan, Hülya Avşar'ın yarışmacısıydı. Bu gruptan birinci çıkan yarışmacıyı, SMS oylaması sonrasında Acun Ilıcalı açıkladı.