Yayınlanma Tarihi: 22.12.2019 | Değiştirme Tarihi: 23.12.2019

O Ses Türkiye 22 Aralık 2019 bölümünde ilginç yarışmacı! Jüri hikayesini öğrenince şok oldu

O Ses Türkiye 22 Aralık 2019 bölümünde çocuk cerrahlığını bırakıp dövmeciliğe başlayan yarışmacı ilgi odağı oldu.O Ses Türkiye'nin son bölümüne ilginç bir yarışmacı katıldı. Çocuk Cerrahı olan Tufan İlksöz, 1.5 yıl önce mesleğini bırakıp tutkusu olan dövmeciliğe adım attı. Eşiyle birlikte bir de karavan alan Tufan İlksöz'ün dikkat çeken hayat hikayesini, programın sunucu Acun Ilıcalı, 'O Ses Türkiye tarihinin en ilginç yarışmacılarından biri' diyerek anons etti. 

O Ses Türkiye yarışmacısı Tufan İlksöz, 1.5 yıl önce aldığı kararı şöyle anlattı: 

1.5 yıl önce her şeyimizi satıp bir karavan aldık. Yarımdı içi, kendimiz yaptık kalan kısmını. Yıllardır dövme de yapıyorum ve sanırım dünyada da tekim hem cerrah olup hem de dövme yapan. Avrupa'yı dövme yaparak dolaşmaya başladık. Dövme fuarlarına katılıp para kazanıp benzin alıyorduk. O benzinle de nereye gidebilirsek gittik. 

Yaklaşık 45-50 bin kilometre gezdik. Türkiye'ye geldiğimizde de böyle ihtiyaç olduğunu fark ettik ve dövme yapmaya devam ettik. Doktorluk mesleğim, dövme tutkum diyorudm. Bir yaştan sonra da tutkuma şans verdim ve gidebildiği yere kadar gitmek istiyorum.