Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Yarı Finale Kalan İlk İsimler Belli Oldu

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Yarı Finale Kalan İlk İsimler Belli Oldu

Her hafta sonu milyonları ekranlara bağlayan ve Türkiye'nin gizli kalmış yetenekleri ortaya çıkaran Yetenek Sizsiniz Türkiye'de bu sezonun ilk ikinci turunda yarı finale kalan 4 yarışmacı seyircilerin verdiği oylar sonunda belli oldu.

29.12.2012 23:34

Her hafta sonu milyonları ekranlara bağlayan ve Türkiye'nin gizli kalmış yetenekleri ortaya çıkaran Yetenek Sizsiniz Türkiye'de bu sezonun ilk ikinci turunda yarı finale kalan 4 yarışmacı seyircilerin verdiği oylar sonunda belli oldu.Seyircilerden aldıkları oyların yüzdeleri ile ilk 3 sırayı alarak direkt yarı finale kalan yarışmacılar; İrek Okyay&Cash, İhsan Şakir Uyar ve Gizli Zeka Ekibi oldular.4. ve 5. sırayı paylaşan Despice Dance Crew ile Murtaza Mirağazade arasında ki son seçimi ise jüri üyeleri yaptılar. Bu elemenin sonunda ise yarı finale kalan son isim Murtaza Mirağazade oldu.Yarı finale kalan yarışmacıların 2. tur performanslarını aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz.

İrem Okyay ve Cash'in 2. Tur PerformansıHaber ile ilgili metin girin!.Yarı Finale Kalan Son İsmi Jüri Üyeleri BelirlediHaber ile ilgili metin girin!.İhsan Şakir Uyar'ın 2. Tur PerformansıHaber ile ilgili metin girin!.Gizli Zeka Ekibi'nin 2. Tur PerformansıHaber ile ilgili metin girin!.  
Yorumlar | 0
üye profil