Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Bu Akşam Yarı Finale Kalan İsimler Kimler Oldu?

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Bu Akşam Yarı Finale Kalan İsimler Kimler Oldu?

Her hafta sonu milyonları ekranlara bağlayan ve Türkiye'nin gizli kalmış yetenekleri ortaya çıkaran Yetenek Sizsiniz Türkiye'de bu akşam ikinci turda yarı finale kalan 4 yarışmacı seyircilerin verdiği oylar sonunda belli oldu.

30.12.2012 23:30

Her hafta sonu milyonları ekranlara bağlayan ve Türkiye'nin gizli kalmış yetenekleri ortaya çıkaran Yetenek Sizsiniz Türkiye'de bu akşam ikinci turda yarı finale kalan 4 yarışmacı seyircilerin verdiği oylar sonunda belli oldu.Seyircilerden aldıkları oyların yüzdeleri ile ilk 3 sırayı alarak direkt yarı finale kalan yarışmacılar; Atalay Demirci, Physical Funk, İrem Tezgiden oldular.4. ve 5. sırayı paylaşan Tugat&Murat ikilisi ve İlker Çevik&Emre Çevik ikilisi arasında ki son seçimi ise jüri üyeleri yaptılar. Bu elemenin sonunda ise Murat&Tugay ikilisi bu akşam yarı finale kalan son isim oldular.Yarı finale kalan yarışmacıların 2. tur performanslarını aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz.

Yarı Finale Kalan Son İsmi Jüri Üyeleri BelirlediHaber ile ilgili metin girin!.Atalay Demirci'nin 2. Tur PerformansıHaber ile ilgili metin girin!.Physical Funk'ın 2. Tur PerformansıHaber ile ilgili metin girin!.İrem Tezgiden'in 2. Tur PerformansıHaber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil