Ünlü Şarkıcı Can Storm Kimdir?

Hem oyunculuk hem de müzik alanında çalışmalarda bulunan Can Storm ya da gerçek adıyla Can Storm, genç yaşına rağmen farklı alanlarda başarılar elde eden bir isimdir. Aralık 2021’de Tunahan Kurtuluş ile “Kombo” adlı bir şarkı hazırlamış ve bu şarkıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Müzik sektöründe çalışmalarına hız kesmeden devam eden Can Storm, “Aile” adlı şarkısıyla da gündem oldu. Peki Can Storm kimdir, eğitim ve kariyer hayatıyla ilgili bilinmesi gerekenler nelerdir?

Yayınlanma Tarihi: 21.06.2022 17:38
Değiştirme Tarihi: 22.06.2022 09:07
Ünlü Şarkıcı Can Storm Kimdir?

Can Konyalı, 17 Kasım 1992 tarihinde İstanbul Üsküdar’da dünyaya geldi. Çocukluğunun büyük bir kısmını Üsküdar’da geçiren ünlü şarkıcı, kendisini zamanla oyunculuk ve müzik alanında geliştirdi. Eğitim aldığı dönem içerisinde her iki alana da büyük bir ilgi beslemiş ve kendisini geliştirerek zaman içerisinde hayallerini gerçekleştirme şansı elde etmiştir. 

Öğrencilik Hayatında Çeşitli Başarılar Elde Etti

İlk öğretimi için İstanbul Doğa Kolejine giden Can Storm, 3-4 yaşlarından beri çeşitli enstrümanlara merak salmış bir isimdir. Müzik alanında kendisini o yaşlardan beri geliştirmeye devam eden ünlü şarkıcı, aynı zamanda oyunculuk sektörüne de yönelmesi gerektiğini fark etti. Doğa Kolejinde öğrenimini tamamladıktan sonra Kadıköy Anadolu Lisesine giderek lise öğrenimini Kadıköy Anadolu Lisesinde sürdürmüştür. Lisedeyken farklı aktivitelere katılan Can Storm, liseler arası müzik yarışmasında okulunu temsil etme şansına kavuşmuştur. 

Oyunculuk Alanında Kendisini Geliştirdi

Oyunculuğa büyük bir ilgi besleyen ve bu konuda kendisi de önemli açıklamalarda bulunan Can Storm, farklı eğitimlere katılarak iyi bir oyuncu olabilmenin inceliklerini öğrendi. Bunun yanı sıra farklı projelerde de yer alarak pratik anlamda da kendisini geliştirme şansı elde etti. 

Müjdat Gezen’den Oyunculuk Eğitimleri Alarak Profesyonel Oyunculuk Kariyerini Başlattı

Oyunculuk alanında Müjdat Gezen’den eğitim alan Can Storm, profesyonel oyunculuk kariyerini de başlatmış oldu. Kendisine ait bir web sitesi bulunmakta olup yeni projeleriyle ilgili hayranlarını bilgilendiren ünlü müzisyen, müzik alanında da dikkat çeken çalışmalarda bulundu. 2021 yılında çıkan “Cinayet” adlı şarkısı ardından 2022 yılında “Aile” adlı şarkısını çıkarıp müzik sektöründe de aktif çalışmalarda bulunduğunu kanıtlamış oldu.

İlgili Sayfalar: Müzik