Türkiye hiphop arenasının tüm yıldızları 'HipHop Jam 2015'te buluşuyor

Hip Hop kültürünün bütün unsurlarının bir arada hayat bulacağı 'HipHop Jam İstanbul 2015' 5 Aralık Cumartesi günü Volkwagen Arena'da.

Yayınlanma Tarihi: 17.11.2015 19:00
Değiştirme Tarihi: 18.11.2015 18:43
Türkiye hiphop arenasının tüm yıldızları 'HipHop Jam 2015'te buluşuyor

Hip Hop kültürünün bütün unsurlarının bir arada hayat bulacağı HipHop Jam İstanbul 2015, Pozitif Live ve Hiphoplife işbirliği ile 5 Aralık Cumartesi günü Volkswagen Arena’da Hip Hop camiasının en büyük isimlerini bir araya getirmeye hazırlanıyor. Türk Rap müziğinin en önemli isimlerinin sahne alacağı etkinliğin headliner’ı, canlı orkestrası ile Türkiye’nin en popüler rapper’ı Ceza olacak. Break dans, rap, graffiti ve dj performanslarıyla dolu etkinlik, Hip Hop severlere kendi dünyalarını tam anlamıyla yaşatacak.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Sadece bir müzik türü olmakla kalmayıp yıllar içerisinde köklü bir kültür haline gelen Hip Hop camiasının yıllarca unutulmayacak buluşmasında, Ceza'nın yanı sıra Mode XL, Ege Çubukçu, Sansar Salvo, Pit10, Ayben, Kamufle, Anıl Piyancı&Emrah Karakuyu ve Yener gibi 33 Hip Hop artistinin bulunduğu dev line-up, Hip Hop severleri heyecanlandıracak. Volkswagen Arena’da gerçekleşecek etkinlik gündüz saatlerinde başlayıp gece yarısına kadar eğlenceli aktivitelerle renklenecek.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

HipHop Jam İstanbul 2015’in biletleri biletix.com, Biletix satış gişeleri ve Biletix Çağrı Merkezi üzerinden satın alınabiliyor.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Line-Up: Ados, Ais Ezhel, Alaturka Mavzer, Allame, Anıl Piyancı&Emrah Karakuyu, Ayben, Cash Flow, Ceza, DJ Hırs, Ege Çubukçu, Fate Fat, Hidra, Joker, No.1, Kamufle, Karaçalı, Lider, Mode XL, Ozbi, Önder Şahin, Pit10, Rapozof, Sahtiyan, Sancak, Sansar Salvo, Sayedar, Soulkast(FR), Tankurt, TrySoldiers, Xir, Yener, 90BPM.

 

 

Haber ile ilgili metin girin!.