Rock Çılgınlığı Başlıyor

Rock Çılgınlığı Başlıyor
Yayınlanma Tarihi: 22.09.2011 14:03 | Değiştirme Tarihi: 05.10.2011 03:54

Ankara'da Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Tesisleri'nde gerçekleşecek olan AnkiRock festivali Kurban grubunun konseriyle başlayacak.

4. AnkiRock Festivali'nde Orphaned Land (İsrail), Hayko Cepkin, Kurban, Aylin Aslım, Ogün Sanlısoy, Baba Zula, TNK, Marsis, Art Niyet, Cem Köksal, Gun Barrel (Almanya), Pilli Bebek, Metropolis, Deja Vu, Black Tooth, Dengesiz Herifler, Rawen Woods, DarkPhase, Nitro, Rema (Gürcistan), Violeqtra, Narkoz, Karakedi, Senforock Project (Musa Göçmen), None Shall Return, Erdem Ocak, Tahrip, Mehmet Eti, Milk Hunter olmak üzere toplamda 30'a yakın sanatçı sahne alacak.

Yapılacak olan festivale Türk sanatçılar dışında İsrail'den katılan Orphaned Land Türkiye ve İsrail arasında gerginlik yaşandığı bu günlerde Pazar günü gecesi hayranlarıyla buluşacak. Ayrıca festivalde Dj Hicri Bozdağ katılımcılara keyifli bir playlist ile eğlenceli dakikalar geçirtecek. Yasaklı şarkıları ve klipleri ile tanınan, Ankaralılar tarafından çok sevilen Art Niyet grubu sahneye motosiklet ve dansçı kızlar ile çıkarak izleyenlere unutulmaz dakikalar yaşatacak.

Ankirockfest 2011, 3 gün boyunca sürecek konser programının yanı sıra 40 bin kişinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde yiyecek-içecek, çarşı ve eğlence alanlarından faydalanabileceği, farklı aktivitelere katılabileceği, destekleyici firmalarla iç içe etkileşim kurabileceği bir organizasyon olarak sunuluyor.Bu yıl festivalde, kamp yapabilme imkanı da sunulmaktadır. Dileyen müzikseverler, kendileri için düzenlenmiş kamp alanında konaklayarak festival coşkusunu 24 saat yaşayabilecekler.