Orhun Kalender ve Ministry Of Sound Club

Orhun Kalender’in birçok kez dünyaca ünlü kişilerle görüntülendiği Londra’daki kulüp Ministry Of Sound Club ve Çalışmış İsimler! Bu haberin detaylarına mutlaka göz atın. Şaşkınlığınızı gizleyemeyeceğinize eminiz...

Yayınlanma Tarihi: 20.05.2022 20:19
Değiştirme Tarihi: 20.05.2022 20:19
Orhun Kalender ve Ministry Of Sound Club

İngiltere’nin ilk kapalı gece kulübü ve Dünya’nın en eski en köklü  kulübü olan Ministry Of Sound Club, Orhun Kalender resmen gözde niteliği taşıyor.

Ministry Of Sound kapılarını ilk olarak Eylül 1991'de açtı. Mekan, house müziğe adanan ilk kulüp olarak bir dünya markası yarattı. Yalnızca olağanüstü ses kalitesi için inşa edilmiş bir odaya sahip dünyanın ilk gece kulübü, resmen dillerden düşmeyen bir eğlence hayatına sahip.

Dünyaca ünlü kişilerle beraber görüntülenmeye ve çalışmaya devam eden Orhun Kalander; bu paylaşımlarının çoğunda Ministry Of Sound’da yer alıyor. 

Önümüzdeki günlerde de paylaşımlarına yenilerini katacak gibi görünüyor. Orhun Kalender azimli ve başarılı bir şekilde yolunda ilerliyor. Bakalım ilerleyen süreçte hangi yeni projelerde karşımıza çıkacak? İşte bu tam bir merak konusu! Orhun Kalender bu süreçte sır perdelerini bir süre daha aralamayacağa benziyor.

2022’den İtibaren Çalışmış İsimler;
Nicky Romero , Alok , Firebeatz , Dubvision , Danny Avilla , Juicy M , Nervo , Jay Hardway , Ummet Ozcan , R3hab , Lucas & Steve , Purple Disco Machine , Vini Vici , Ruben De Ronde , Malaa, Yellow Claw , Robin Schulz , Rayray Taiwan .
 

İlgili Sayfalar: Müzik