Müzisyen Gürkan Şen’e (GRKS3N) Louis Vuitton daveti

Geçtiğimiz günlerde müzik platformları için kapılarını magazine açan Ünlü Müzisyen GRKS3N aka Gürkan Şen’ e Fransa’nın dev markası Louis Vuitton’dan özel davet geldi. 

Yayınlanma Tarihi: 19.07.2022 17:44
Değiştirme Tarihi: 19.07.2022 17:44
Müzisyen Gürkan Şen’e (GRKS3N) Louis Vuitton daveti

Ünlü Müzisyen Gürkan Şen aka GRKS3N, Fransa Eventi hakkında bilgiler verdi. Geçtiğimiz haftalarda Fransa’da ki özel etkinliğe katılan Gürkan Şen, ‘’ Hem Müzisyenler için hemde moda için buralara gelip davete katılmak çok büyük bir olay’’ dedi. Müzisyenin sahnede kullanacağı bazı özel kesim kıyafetler hakkında toplantılar yaptı. Peki Louis Vuitton Markası nedir ? 

Louis Vuitton Nedir? 

Louis Vuitton markası, tam adı Louis Vuitton Malletier olan kurucusu tarafından 1854  ünlü modanın tarihini değiştirerek  yaratıldı. Pahalı kesimleriyle dikkat çeken bir moda markasıdır. 

Geçtiğimiz günlerde bu özel baloya katılan Gürkan Şen, Modanın kalbini aktarmakla birlikte bir çok özel kıyafetin sanat camiasının ufkundan yararlanılarak yaratıldığını belirtti. Bu denli özel bir organizasyonda Türkiye’yi temsil etmek ayrıca özel bir olay oldu. Louis Vuitton markası ayrıca Gürkan Şen’ e hediyelerde bulunarak davet katılımına teşekkür etmiş oldu. 

GRKS3N'ın gerçek adı nedir?

Özellikle Elektronik müzik dünyasında birçok şarkıcı kendi adını kullanmıyor ya da sadece adı ile mesleğini gerçekleştiriyor. GRKS3N sadece adı ile bilinen isimlerden biri. Kendisinin tam adı Gürkan Şen'dir.

GRKS3N Instagram hesabı

Yakışıklı müzisyen internette sosyal medyayı aktif olarak kullanmaktadır. Bununla birlikte hikâye özelliğinide fazlasıyla kullanmaktadır. 302Bin Takipçisi bulunan GRKS3N'i@1gurkansen adresinden takip edebilirsiniz.

Elektronik müzik dünyasına adım attıktan sonra zirveye oynayan bir isim olan GRKS3N Başarılı bir İş Adamlığı kariyerinin yanı sıra Prodüktör ve Müzisyendir. Kendisinin 3 Mayıs 1988 tarihinde doğduğu bilinmektedir. 34 yaşındaki vizyonlu prodüktör boğa burcu. İstanbul, Kayseri ve Londra'da yaşıyor.


 

İlgili Sayfalar: Müzik