Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Herkes Onu Konuşuyor!

Herkes Onu Konuşuyor!

Atalay Demirci bu hafta yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışma programının en çok ses getiren yarışmacısıydı.

22.10.2012 00:41

Atalay Demirci bu hafta yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışma programının en çok ses getiren yarıçmacısıydı.Yaptığı Stand Up gösteri ile hem salonda ki seyircileri hem de ekranları başında ki milyonları kahkahalara boğan 'Çuvaldız' lakaplı Atalay Demirci'nin jüri üyeleri ile yaşadığı diyaloglar da geceye damgasını vurdu.Atalay Demirci'nin dün akşam milyonları kahkahalara boğan performansını ve diyaloglarını aşağıda ki linklerde bulabilirsiniz.

Atalay Demirci'nin Dün Akşam ki Performansını İzlemek İçin TıklayınızHaber ile ilgili metin girin!.   Atalay Demirci'nin yeteneğine hayran kalan Hülya Avşar, kendisine geçen sene yarışmaya neden katılmadığını sorunca bakın ne cevap aldı.   Hülya Avşar "Geçen Sene Neden Katılmadın?"Haber ile ilgili metin girin!.

Jüri üyeleri ile Atalay Demirci'nin, performans sonrası yaşadıkları diyaloglar oylamaya bir türlü geçememelerine neden oldu ve o esnada bakın neler yaşandı.Jüri Üyeleri Bir Türlü Oylamaya GeçemedilerHaber ile ilgili metin girin!.  

Atalay Demirci Stand Up gösterisi ile tüm salonu kahkahaya boğduktan sonra Acun Ilıcalı'nın da büyük beğenisini kazandı.Acun Ilıcalı'nın Final Adayı OlduHaber ile ilgili metin girin!.Atalay Demirci'nin Performansından Çok Özel KarelerHaber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil