Esrarengo Yeni Albüm Çalışmalarını Seslendirdi

Bir süredir Yasin Demir’in yani nam-ı diğer Esrarengo’nun albümü üzerine kulaktan kulağa yayılan bir takım dedikodular dolaşıyordu. En son twitter üzerinden yapılan bir soru cevap etkinliğine katılan sanatçının, kısa bir süre sonra ufukta albüm var açıklamaları da hayranlarını heyecanlandırmıştı. 

Yayınlanma Tarihi: 27.06.2022 20:28
Değiştirme Tarihi: 27.06.2022 20:28
Esrarengo Yeni Albüm Çalışmalarını Seslendirdi

Sanatçı daha önceki albüm çalışmalarında olduğu gibi bu albümü ile ilgili bilgileri de sır gibi saklıyordu. Şimdilik bu konuda daha fazla net bir açıklama yapılmamış olsa da bu albümün de yakın bir gelecekte raflarda yerini alacağını düşünüyoruz. Esrarengo son derece ayrıcalıklı ve son derece kaliteli eserler veren bir sanatçı olarak dikkatleri üzerinde toplamayı seviyor. Sanatçı 7’den 70’e pek çok kişinin yakın olarak ilgi gösterdiği son derece farklı bir noktada yer alıyor. 

Zaman içerisinde sevenleri onu daha fazla yakından tanımak adına onun yanı başında oluyorlar. Şarkıları dilden dile yayılıp tüm sosyal medya platformlarında da aktif olarak dinleniyor. 

Neden Bu Kadar Seviliyor?

Yasin Demir, sevenleri ile yakın ilişkiler kurmayı çok seven bir sanatçıdır. Son derece başarılı parçaların sahibi olması bir yana, aynı zamanda kaliteli eserler ortaya çıkarmak için var gücü ile çalışmalarını sürdürür. 
Bu sebeple tüm albümleri çok sevilir ve yoğun bir kitle tarafından aralıksız bir şekilde dinlenir. Bu sebeple siz de Esrarengo’nun ayrıcalıklı albümü hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak adına kaliteli ve ayrıcalıklı seçeneklere göz atabilirsiniz.

İlgili Sayfalar: Müzik