DJ Hakan Özgünlü: Proje albümüm ünlü sanatçıları buluşturacak.

İlk single’ı “Clarinet Love”ın yakaladığı başarının ardından ikinci şarkısı için çalışmalara başlayan DJ Hakan Özgünlü, müziğe dair hayalini açıkladı: “Bestelerimi ünlü sanatçıların seslendirdiği bir proje albümü hazırlamayı çok istiyorum.”

Yayınlanma Tarihi: 27.06.2022 20:33
Değiştirme Tarihi: 27.06.2022 20:33
DJ Hakan Özgünlü: Proje albümüm ünlü sanatçıları buluşturacak.

Uzun yıllardır Ankara’da DJ’lik yapan Hakan Özgünlü, müzik camiasında şu sıralar “Clarinet Love” şarkısıyla adından söz ettiriyor. Enstrümantal şarkıya yönelik ilgi ve beğeninin kendisini çok mutlu ettiğini söyleyen Özgünlü, bu motivasyonla ikinci şarkısının hazırlıklarına başladı. Yeni single’ını çok yakında dinleyicilerinin beğenisine sunacak olan başarılı isim, müzik yaşamına ilişkin hayalini de açıkladı.

“Sanat dünyasından aldığım yorumlar beni mutlu ediyor.”

Besteler yapmaya devam eden Hasan Özgünlü, eserlerini ünlü sanatçıların seslendireceği bir proje albümü yapmayı hedeflediğini söyledi: “Uzun zamandır müzik dünyasında olmama rağmen ilk single’ımı kısa bir süre önce yayınladım. Şimdi ikinci şarkım üzerinde büyük bir heyecan ve mutlulukla çalışıyorum. Sanat dünyasından aldığım yorumlar da beni inanılmaz mutlu ediyor. Hayranı olduğum, sesini ve yorumunu beğendiğim çok değerli sanatçılarımız var. İleriye dönük en büyük hedefim, bestelerimi bu isimlerin seslendirdiği bir proje albümü hazırlamak. Umarım bu hayalimi kısa bir zamanda gerçeğe dönüştürebilirim.”dedi.

İlgili Sayfalar: Müzik