Bradley Cooper ve Lady Gaga'nın Oscar gecesine damga vuran ''Shallow'' performansı

En iyi özgün şarkı ödülüne layık görülen “Shallow”, film vizyona girdiği ilk günden itibaren ilgi odağı konumunda. Oscar gecesi Bradley Cooper ve Lady Gaga'nın seslendirdiği ''Shallow'' canlı performansı ise günlerdir en çok izlenen videolar arasında.

Yayınlanma Tarihi: 26.02.2019 14:22
Değiştirme Tarihi: 26.02.2019 14:45

Bradley Cooper'ın aynı zamanda yönetmenliğini yaparak başrollerini Lady Gaga ile paylaştığı Bir Yıldız Doğuyor (A Star Is Born) filminin şarkısı Shallow, Akademi ödülleri gecesinde ''En İyi Özgün Şarkı'' dalında Oscar kazandı. Lady Gaga ve Bradley Cooper’ın, 91. Oscar Ödül Töreni’nde sergiledikleri “Shallow” performansı ise günlerdir en çok konuşulan performanslar arasında. 

En iyi özgün şarkı ödülüne layık görülen “Shallow”, film vizyona girdiği ilk günden itibaren ilgi odağı konumunda. Sinema severlerin beğenisini kazanan A Star is Born filmi ile ünlenen şarkı, Lady Gaga eserleri arasında özel bir yere sahip. 

Bradley Cooper’ı hem senaristi hem oyuncusu de yönetmeni olarak gördüğümüz Bir Yıldız Doğuyor filminin; En İyi Film, En İyi Kadın Oyuncu (Lady Gaga), En İyi Erkek Oyuncu (Bradley Cooper), En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Sam Elliott), En İyi Uyarlama Senaryo (Eric Roth, Bradley Cooper ve Will Fetters) dallarında da adaylıkları bulunuyordu.

A Star is Born - Bir Yıldız Doğuyor filminin konusu

Bradley Cooper ve Lady Gaga’yı başrollerinde yer aldığı Bir Yıldız Doğuyor, bir zamanların ünlü country şarkıcısı Jackson Maine (Bradley Cooper)'in kariyerinde düşüş yaşadığı ve eskisi kadar popüler olmadığı bir dönemi yaşarken Ally (Lady Gaga) isimli  genç bir müzisyenle tanışması ile başlayan olayları ele alıyor. Yetenekli fakat tanınmamış bir müzisyen olan Ally ile kısa sürede yakınlaşan Jackson, bu genç müzisyenin adını duyurmasına da destek oluyor.