Barış Turna: Bomba Gibi Bir Single ile Karşınızdayım

Müzik sektöründeki çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çeken DJ Barış Turna, “Bomba gibi bir single ile karşınızdayım.” ifadelerinde bulundu. Sade bir nikah töreniyle evlenen ve düğün hazırlıklarının devam ettiğini belirten Turna, aynı zamanda yaz için single çalışmaları içerisinde olduğunu da sözlerine ekledi.

Yayınlanma Tarihi: 28.06.2022 19:37
Değiştirme Tarihi: 28.06.2022 19:37
Barış Turna: Bomba Gibi Bir Single ile Karşınızdayım

Elektronik müzik türünde çalışmaları bulunan, farklı projeler içerisinde yer alarak ön plana çıkan Barış Turna, yaz için yeni bir single hazırlığı içerisinde bulunduğunu belirtti. Geçtiğimiz günlerde sade bir nikah töreni ile evlenen Turna, “Düğün hazırlıklarımız devam ediyor. Çok özel bir düğün olmasını istediğimiz için düğün hazırlıklarını titizlikle sürdürüyoruz. Bunun yanı sıra şarkı çalışmalarım da devam ediyor. Bomba gibi bir single ile hayranlarımın karşısında olacağım.” ifadelerinde bulundu. 

Yeni Single ile Yaza Merhaba Diyeceğim

Yeni single ile ilgili çalışmalarda bulunduğunu belirten Barış Turna, müzik sektöründe yeni projeler içerisinde yer almanın kendisi için önemli olduğunu ifade etti. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Turna, açıklamalarında şu sözlere yer verdi: “Müzik ve DJ’lik benim için gerçekten çok önemli ve değerli. DJ’lik yaparken kendimi müziğin akışına bırakıyorum. Bu sayede gündelik hayatın stresinden uzaklaşıyorum. Bu nedenle müzik sektöründe çalışmak ve yeni projeler içerisinde yer almaktan dolayı çok mutluyum. Yeni single’ım için kesintisiz bir şekilde çalışıyorum. Umuyorum ki hayranlarım tarafından beğenilen bir single’ı onlara sunmuş olurum.”

Düğün Hazırlıklarımız Devam Ediyor

Yakın zamanda sade bir nikah töreni ile dünya evine girdiğini belirten Barış Turna, düğün hazırlıklarının da devam ettiğini ifade etti. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Turna, açıklamalarını şu sözlerle noktaladı: “Düğün hazırlıklarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Çok özel bir düğün olmasını istediğimiz için hiçbir detayı kaçırmıyoruz. Şu aralar hem düğün hazırlıkları hem de yeni single’ımın hazırlıklarını yaptığım için oldukça yoğunum. Fakat her ikisi de benim için çok değerli olduğu için kendimi yorgun hissetmiyorum. Müzik sektöründe farklı projeler içerisinde de yer almak istiyorum. Aktif bir şekilde çalışmak, yeni deneyimler elde etmemi sağlıyor. Umuyorum ki farklı single çalışmaları içerisinde de yer alarak hayranlarımı mutlu edecek şarkılar hazırlarım.”
 

İlgili Sayfalar: Müzik