Aşıkların dilinden düşmeyecek 'Nar-ı Aşk'

Yayınlanma Tarihi: 22.10.2014 15:11 | Değiştirme Tarihi: 22.10.2014 15:25

Trakya Üniversitesi, Devlet Konservatuvarı Keman Bölümü'nden başarı ile mezun olan Emine Özata, 'Nar-ı Aşk' şarkısı ile dijital platformlarda yerini aldı...

Emine Özata'nın çıkış şarkısı olarak seçtiği 'Nar-ı Aşk', sanatçının kendi anlatımıyla, karşılıksız aşkı anlatan bir şarkı ve aşkın içinde kaybolmanın,kendinden vazgeçmenin şarkısı.10 Ekim 1987?de Çorlu'da doğan Emine Özata, Trakya Üniversitesi, Devlet Konservatuvarı Keman Bölümünden başarı ile mezun oldu. Mezuniyetinden sonra Trakya Oda Orkestrası 1 yıl görev aldı.Çeşitli müzik okullarında keman ve piyano hocalığı yapan sanatçı halen Tekirdağ Belediye Konservatuvarında Keman öğretmenliğine devam etmekte.Çocukluk yılarından itibaren müziğin içinde olan ve müzikal kariyer yapmak isteyen Emine çok sevdiği ve hayatının merkezine koyduğu müziğin eğitimini aldı, keman ve piyano çalıyor.

Haber ile ilgili metin girin!. Bir yandan okuluna devam ederken, bir yandan profesyonel olarak çalışmaya başladı. Çeşitli TV programlarında orkestra solisti olarak yer aldı, değişik mekanlarda programlar yaptı, uzun saatler canlı performans sergiledi.Bir yandan bu çalışmaları yaparken, bir yandan beste yapmaya ve söz yazmaya başladı. Uzun yıllardır biriktirdirdiği bu şarkılardan 'Ateşe Yürü' 'ar-ı Aşk' 'alanlar' 'amansız' simli 4 tanesini We Play-We Pop etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuyor.3 Ekim 2014'e tüm dijital platformlarda yerini alan, Nar-ı Aşk, tüm sevenlerin kalbine dokunacak.