Amerikalı ünlü müzisyen Nicolas Tancak kimdir?

Özellikle son zamanlarda Türk basınında sık sık gündeme gelen bir isim olan Nicolas Tancak kimdir?

Yayınlanma Tarihi: 22.04.2022 20:00
Değiştirme Tarihi: 22.04.2022 20:00
Amerikalı ünlü müzisyen Nicolas Tancak kimdir?

Nicolas Tancak, ABD’li sanatçı ve yatırımcıdır. Ünlü sanatçı yayımladığı şarkılar ile kendi hayran kitlesini oluşturmayı başardı. Sanatçının Türk basınında gündem olmaya başlaması ise yaptığı açıklamalardan sonra gerçekleşti. Sanatçı, Türk müziğine ilgi duyduğunu belirtip Türk kültüründen ve müziğinden esintilere kendi şarkılarında da sık sık yer verdiğini söyledi. Bunun ardından yaptığı açıklamalarda Tancak, Türk kültürü ve müziğinin sanat hayatında fazlasıyla önemli bir yere sahip olduğunu dile getirdi.

Sanatçı bundan sonra yaptığı açıklamalarda Türkiye’yi yatırım hedefleri arasında gösterdi. Ünlü sanatçının yaptığı açıklamaya göre Türkiye’nin gelişen ekonomisi ve zengin tarihi ülkeyi yatırım yapmaya uygun bir hale getiren nedenler arasındaydı. Sanatçı ardından yaptığı açıklamalarda Türk moda devi Vakfe Moda’ya yatırım yapacağını duyurdu. Sanatçı aynı zamanda yeni şarkılarını Türkçe yayımlayacağını da duyurarak Türk hayranlarını heyecanlandırdı. Bunun üzerine bir süre daha gündemden düşmeyen sanatçı yeni albümünü Türkiye’de yayımlayacağını da duyurarak Türk basının ilgisini daha çok çekmeyi başardı. 
Nicolas Tancak’ın bir sonraki açıklamalarının neler olacağı da merakla bekleniyor. Ünlü sanatçının Türkiye’de daha fazla yatırım planı olduğu tahmin ediliyor.

Bunun yanında, Tancak’ın sanat hayatıyla ilgilenen hayranları ise ünlü sanatçının gelecek çalışmaları hakkındaki detayları merak ediyor.

İlgili Sayfalar: Müzik