Muhammed Mursi

muhammed-mursi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Muhammed Mursi haber, video, galeri ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7 adet haber ve video bulunmuştur.

Muhammed Mursi Haberleri ve Videoları

Muhammed Mursi oğlu ile görüştü

Muhammed Mursi oğlu ile görüştü

Mısır'da idama mahkum edilen Mursi'nin oğlu Usame Mursi, babasının psikolojisinin iyi olduğunu belirterek, "(Devrim ile onları yargılayacağımıza inanıyorum) dedi" sözlerini aktardı.

25.05.2015

Mursi'nin duruşması başladı

Mursi'nin duruşması başladı

Mısır'da darbeyle görevinden uzaklaştırılan seçilmiş cumhurbaşkanı Mursi ve 130 sanığın yargılandığı, "hapishaneler baskını" olayı olarak bilinen davanın duruşması başladı.

08.05.2014

Duruşması başladı

Duruşması başladı

Mısır'da darbeyle görevinden uzaklaştırılan Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi ile 14 sanığın yargılandığı ve kamuoyunda "İttihadiye olayları" olarak bilinen davanın bugünkü duruşması başladı.

19.04.2014

Duruşma ertelendi

Duruşma ertelendi

Mısır'da Muhammed Bedii'nin de aralarında bulunduğu 17 İhvan yetkilisinin yargılandığı davanın duruşması 28 Nisan'a ertelendi.

18.04.2014

'Mahkemeye getirilen babam değil'

"Mahkemeye getirilen babam değil"

Muhammed Mursi'nin kızı Şeyma'nın "duruşmalarda mahkeme salonuna getirilen kişinin babası olmadığı" iddiası, sosyal medyada geniş yankı buldu.

14.04.2014

Duruşmalar gizli yapılacak

Duruşmalar gizli yapılacak

Mısır'da Mursi ile 14 sanığın yargılandığı "İttihadiye olayları" davasında, tanıkların dinleneceği duruşmaların gizli yapılması kararlaştırıldı.

07.04.2014

Mursi'nin oğluna şok!

Mursi'nin oğluna şok!

Mısır'da eski Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin küçük oğlu ve arkadaşının ''uyuşturucu bulundurmak ve kullanmak''la suçlandığı dava dosyasının ceza mahkemesine sevk edildiği bildirildi

17.03.2014