Masterchef Türkiye UĞUR YILMAZ DENİZ

UĞUR YILMAZ DENİZ

Masterchef Türkiye UĞUR YILMAZ DENİZ Kimdir?

Uğur Yılmaz Deniz, MasterChef Türkiye 2020 ana kadrosuna girmeyi başaran yarışmacılardan biri. Türkiye’nin lezzet yarışması olan MasterChef Türkiye, her sezon farklı kadrosuyla izleyiciyi TV8 ekranına çekmeyi başarıyor. İzleyiciler, kadroya giren her yarışmacıyı yakından takip ediyor ve hayat hikayesini araştırıyor. Peki, MasterChef Uğur Yılmaz Deniz kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? MasterChef Uğur mesleği nedir, ne iş yapıyor? Instagram hesabı var mı? Evli mi? İşte MasterChef Uğur Yılmaz Deniz hakkındaki bilgiler…

 

Ekranların en çok izlenen yarışmalardan MasterChef Türkiye 2020 sezonu ana kadrosu belli oldu. Uğur Yılmaz Deniz, MasterChef Türkiye ana kadrosuna girmeyi başaran isimlerden biri. Yarışmaya Antalya’dan katılan yarışmacı hakkındaki bilgiler izleyiciler tarafından araştırılıyor. MasterChef Uğur kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, MasterChef Uğur’un boyu kaç, MasterChef Uğur Yılmaz Deniz evli mi gibi sorular izleyiciler tarafından internette sorgulanıyor. MasterChef Türkiye Uğur Yılmaz Deniz’e dair bilgiler, hakkında merak edilenler haberimizde. 

 

MASTERCHEF UĞUR YILMAZ DENİZ KİMDİR?

 

MasterChef Uğur Yılmaz Deniz, 1994 yılında Antalya’da doğdu. 27 yaşındaki Uğur Yılmaz Deniz’in iki kardeşi vardır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur Yılmaz Deniz, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum’da çalışmaya başlamıştır. Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2’de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.
 

 

MASTERCHEF UĞUR NE İŞ YAPIYOR?

 

6 aylık serüvenin ardından Türkiye’ye dönen Uğur Yılmaz Deniz, Kıbrıs Elexus Hotel’de işe başlamış fakat orada bilgilerinin köreldiğini fark eden Deniz, Katar’da çalışmaya karar vererek 2 sene boyunca orada aktif olarak mesleğini icra etmiştir.

 

MASTERCHEF UĞUR BOYU KAÇ, EVLİ Mİ?

 

Başarılı bir kariyere sahip olan MasterChef Uğur Yılmaz Deniz’e dair merak edilenler arasında özel hayatına dair bilgiler oluyor. 180 cm boyunda olan yarışmacı, bekardır. 

 

MASTERCHEF UĞUR INSTAGRAM HESABI NEDİR?

 

MasterChef Türkiye tüm heyecanıyla takip edilirken izleyiciler, yarışmacıların sosyal medya hesaplarını araştırıyor ve yarışmacının normal yaşamlarını merak ediyor. MasterChef Uğur, uguryilmazdeniz adıyla yer aldığı Instagram hesabından 194 bin takipçisi bulunuyor. MasterChef Uğur, aktif olarak kullandığı hesabından bolca yemek tariflerini takipçileri ile paylaşıyor. 
 
FİNAL TURUNA NASIL ÇIKTI?
 

Elemelerin ilk turunda Uğur Yılmaz Deniz, şeflere özel tarifi olan bonfile sarma yaptı. Lezzet konusunda başarılı olan ancak sunum tabağının geliştirmesi gerektiği söylenen yarışmacı evet oylarını alarak üst tura yükseldi.

 

MasterChef Türkiye’de üçlü düelloların ilk grubunda Uğur Yılmaz Deniz, Tanju Sarıdikmen ve İbrahim Şenel ile karşı karşıya geldi. Şefler, bu yarışmacılardan Risotto yapmalarını istedi. Bunun için de yarışmacılara 30 dakika verildi. Sürenin bitmesinin ardından şefler, hazırlanan yemeklerin tadına baktı ve değerlendirme yaptılar. Oybirliği ile verdikleri karar sonrasında Uğur Yılmaz Deniz’in günün kazananı olduğunu ve MasterChef’te final turuna kaldığını açıkladılar.

 

MasterChef 2020’nin kadrosunda yer almaya hak kazanan Uğur Yılmaz Deniz, yarışmaya katılmayı çok istediğini ve kadroda yer aldığı için çok mutlu olduğunu ifade etmiştir.