Masterchef Türkiye Şükrü Özsarı

Şükrü Özsarı

MasterChef Türkiye 2021 yarışmacılarının belli olmasıyla, yarışmacıların hayatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgiler de araştırılıyor. MasterChef ana kadrosuna giren Şükrü Özsarı da bu isimlerden biri olmayı başardı. Önlüğü kapan ve yarışmada olmaya hak kazanan MasterChef Şükrü kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, evli mi bekar mı, nerelerde çalıştı? gibi soruların yanıtları da merak edildi. İşte MasterChef Şükrü Özsarı biyografisi...

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Tv8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan MasterChef Türkiye ilgiyle takip ediliyor. Zorlu etapların ardından MasterChef Türkiye 2021 ana kadrosuna giren isimlerin hayatları da izleyiciler tarafından sıklıkla aratılıyor. Bu yıl ana kadroya giren isimlerden biri de Şükrü Özarı oldu. Peki Şükrü Özarı kimdir?

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF ŞÜKRÜ ÖZSARI KİMDİR? ASLEN NERELİ?

Haber ile ilgili metin girin!.

MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı Şükrü Özarı, 15 Ocak 1993 yılında doğmuştur. 28 yaşındaki Şükrü Özsarı, İzmir'de doğup büyümüştür. Ailesi endüstriyel kurabiye imalatı yapan Şükrü Özarı, yarışmanın ilk turunda iki evet alarak bir üst tura çıkmayı başarmıştır. Bir erkek kardeşi ve bir de ablası olan MasterChef Şükrü, ablasının yarışmanın sıkı takipçisi olduğunu ve onun yönlendirmesiyle yarışmada yer aldığını ifade etmiştir. Yemek yapmayı sevdiğini belirten MasterChef Şükrü, bu sektörde yer almaktan pişmanlık duymadığını dile getirmektedir.

ŞÜKRÜ ÖZSARI EĞİTİMİ 

Haber ile ilgili metin girin!.

MasterChef Şükrü Özsarı, 1 yıl medya alanında üniversite okuduğunu dile getirmiştir. Bu bir yılın ardından bölüm değiştirdiğini aktaran Şükrü Özsarı, Gastronomi alanına yöneldiğini ifade etmektedir. Şükrü Özsarı, İzmir Ekonomi Üniversitesi mezunudur. 

MASTERCHEF TÜRKİYE ŞÜKRÜ ÖZSARI KARİYERİ

Haber ile ilgili metin girin!.

Şükrü Özsarı kariyeri de internet üzerinden araştılan konular arasında yer almaktadır. 28 yaşındaki MasterChef yarışmacısı Şükrü Özsarı, uluslararası bir yemek şirketi olan Do&Co'da çalışmıştır. Lyon'da ve Bodrum'da mesleğini sürdüren MasterChef Şükrü, yakın zaman önce Nibbler adını verdiği kurabiye üretimi yaptığı şirketini hayata geçirdiğini dile getirmektedir. 

ŞÜKRÜ ÖZSARI HOBİLERİ

Fenerbahçeli olduğunu ifade eden MasterChef Şükrü Özsarı, futbol, voleybol ve boks ile ilgilendiğini belirtmektedir. En büyük hobisinin ise dart oynamak olduğunu söyleyen Şükrü Özsarı, 12 takımlı dart liginde de oyuncu olduğunu aktarmaktadır. İleride bir gün insanlara yardımı dokunan başarılı bir iş insanı olmak istediğini ifade eden Şükrü Özsarı, bir şeyler üretmekten ve düşünmekten keyif aldığını söylemektedir.

ŞÜKRÜ ÖZSARI INSTAGRAM HESABI

Haber ile ilgili metin girin!.

MasterChef Şükrü ınstagram hesabı da merak edilen ve yarışmanın izleyicileri tarafından internette aratılan konular arasında yer almaktadır. MasterChef Şükrü Özsarı Instagram hesabı sozsari'dır. Şu an itibariyle yaklaşık 5 bin takipçisi bulunan Şükrü Özsarı günlük hayatından ve işyeri ortamından fotoğrafları takipçileriyle buluşturmaktadır.

MASTERCHEF ŞÜKRÜ ANA KADROYA GİRİŞ SÜRECİ

Üçlü düellolarda Mehmet Ürker ve Hamza Mercimek ile mücadele eden Şükrü Özsarı, bu turda ikinci olmuştu. Bu sezon MasterChef'te hayata geçirilen yeni uygulamaya göre Mehmet Şef tarafından seçilen Şükrü, final turuna kalmayı ardında da ana kadroda yer almayı başardı. 

Haber ile ilgili metin girin!.
Mehmet Şef’in yedeklerden çağırdığı isim olan Şükrü o an, ‘İkinci fırsat gelince çok mutlu oldum. Mehmet şefime çok teşekkür ederim. Elimden geleni yapacağım. Bu şansı verdiğiniz için teşekkür ederim. Çok mutlu oldum, özledim bile yarışmayı. Televizyonda izlerken 'orada olmalıydım' diyordum. Bundan sonrası çok güzel olacak. Ben burada olmayı sonuna kadar hak ediyorum.’ İfadelerini kullandı.