Masterchef Türkiye Mert Ateş Durukan

Mert Ateş Durukan

MasterChef Mert Ateş Durukan kimdir? Mert Ateş Durukan kaç yaşında ve nereli?

MasterChef Mert Ateş Durukan kimdir sorusunun yanıtı, birçok MasterChef izleyicisi tarafından sorgulanmaya başladı. MasterChef Türkiye 2021 yarışmasına yedeklerden katılan ve rakiplerini geçerek ana kadroya yükselme başarısı gösteren Mert Ateş Durukan, hayat hikayesiyle izleyenleri hüzünlendirmişti. Samimi tavrı, hırslı yapısı ve başarılı tabaklarıyla öne çıkan Mert Ateş Durukan'ın hayatı hakkında bilgiler merak ediliyor. Peki, MasterChef Mert Ateş Durukan kimdir? Mert Ateş Durukan kaç yaşında ve nereli?

Mert Ateş Durukan, MasterChef 2021 yarışmacıları arasında yer alıyor. MasterChef Türkiye 2021 kadrosuna yedeklerden girme başarısını gösteren genç yarışmacının hayatı hakkında bilgiler sorgulanmaya başladı. MasterChef'te yedeklerden seçildikten sonra annesiyle ilgili sözleriyle duygulandıran Mert Ateş Durukan, hırslı yapısıyla dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Birçok izleyici Mert Ateş Durukan'ın yaşını ve nereli olduğunu merak ediyor. Peki, MasterChef Mert Ateş Durukan kimdir? Mert Ateş Durukan kaç yaşında ve nereli?

Haber ile ilgili metin girin!.

MERT ATEŞ DURUKAN KİMDİR?

17 Aralık 2002 doğumlu olan Mert Ateş Durukan, İstanbul Başakşehir'de doğdu. 19 yaşında olan Mert Ateş Durukan, 6 yıldır aşçılık mesleğiyle uğraşıyor. Yiyecek ve İçecek Hizmetleri mezunu olan yarışmacı
Masterchef'e katılmadan önce İzmir'de aşçılık yapıyordu. Mert Ateş Durukan mesleğe anneannesi sayesinde başladığını belirtiyor.

Mert Ateş Durukan, lisede aşçılık bölümü okumuş. Annesi ile ayrı bir eve geçtiği 9-10 yaşlarında iken annesi işten gelene kadar yemekleri o hazırlıyormuş.

Haber ile ilgili metin girin!.

Mert Ateş Durukan, ailenin tek çocuğu. Annesi muhasebeci, babası ise turizm sektöründe çalışıyor.

Yaşının küçük olmasına aldanılmamasını, buraya kendini kanıtlamaya geldiğini ve rakiplerine güçlü olduğunu göstereceğini ifade etti.

Somon yemeği yaparak şeflerin karşısına çıkan Mert Ateş Durukan, üç evet alarak sonraki tura geçmeyi başardı.

Haber ile ilgili metin girin!.

MERT ATEŞ DURUKAN'IN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Masterchef Türkiye 2021 yarışmasının ana kadroya katılan son yarışmacısının Mert Ateş Durukan olması üzerine yarışmayı yakından takip edenler 'Mert Ateş Durukan'ın Instagram hesabı nedir?' sorusunun cevabını araştırmaya başladı. Ana kadroya katılmaya hak kazanan Mert Ateş Durukan'ın Instagram hesabı: @drknates'tir. Mert Ateş Durukan'ın Instagram hesabında 25,6 bin takipçisi bulunmaktadır.