Masterchef Türkiye Görkem Demiral

Görkem Demiral

Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya’nın jüri üyeliğini yaptığı ve ekranlara gelen her sezonunda reyting rekorları kıran MasterChef Türkiye yarışması, 2021 sezonunda da fırtınalar estiriyor. Milyonları televizyon ekranlarına kilitleyen MasterChef Türkiye’nin yeni sezonunda yarışacak ana kadrodaki isimler de belli oldu. Gerçekleştirilen turlarda yaptıkları tabaklarla büyük mücadele eden ve yeteneklerini sergileyen yarışmacılar, bundan sonraki süreçte şampiyonluğu elde etmek için ter dökmeye devam edecek. Yarışmadaki enerjisi ve hazırladığı tabaklarla bir anda şeflerin ilgisini üzerine çekmeyi başaran yarışmacılardan biri de Görkem Demiral oldu. Genç yaşına rağmen mutfağa sevgisi büyük olan Görkem Demiral’in hayatı izleyiciler tarafından oldukça merak edilir hale geldi. Peki Görkem Demiral kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi? Bu genç yarışmacının hayatına dair tüm merak edilenler burada… 

Haber ile ilgili metin girin!.

MasterChef Görkem Demiral nereli, kaç yaşında? 

Haber ile ilgili metin girin!.

Yarışmaya ilk olarak ablası Esra Demiral ile gelen Görkem Demiral’ın ablası daha önce Kuaförüm Sensin ve Temizlik Benim İşim programlarında yarışmış bir isim. İlk tabağıyla tüm şeflerin ilgisini çeken Görkem Demiral, sonraki süreçte gerçekleştirilen final turlarında başarısını devam ettirdi ve 5 yarışmacı arasından seçilen yaratıcı tabağıyla MasterChef Türkiye’nin ana kadrosuna girmeye hak kazandı.
Enerjisi ve dinamikliğiyle de dikkat çeken Görkem Demiral, 2 Şubat 1999 yılında İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. 22 yaşındaki genç ismin annesi ise Faslı. 

MasterChef Türkiye Görkem Demiral eğitimi

Haber ile ilgili metin girin!.

Yarışmaya İstanbul’dan katılan Görkem Demiral’in eğitim hayatı da merak konusu. Eğitim durumunu ortaokul olarak açıklayan Demiral, aşçılığı bulmasıyla hayatının mesleğinin aşçılık olduğunu fark ettiğini ve liseye hiç başlamadığını anlattı. Bu sebeple kendisini alaylı olarak tanımlayan MasterChef Türkiye Görkem Demiral, eğitimin öneminin farkında olduğunu ve kendini geliştirmeyi sevdiğini de sözlerine ekledi. 

MasterChef Türkiye Görkem Demiral kariyeri 


Haber ile ilgili metin girin!.

Aşçılık yaparak hayatını devam ettiren Görkem Demiral, 22 yaşında olmasına rağmen birçok işte çalıştı. 2011 ile 2012 senelerinde İstanbul Kayışdağı’nda yatılı hayvan bakıcılığı ve kesimi yapan Demiral’in tam olarak mesleğe giriş tarihi ise 2015 senesi. Bu tarihte Manisa’daki bir mutfakta aşçılık mesleğine adım atan Görkem Demiral’in mutfağa olan sevgi ve saygısı zamanla artarak çoğaldı. 

Hayatının işini bulduğuna inanan ve kendisini alaylı olarak tanımlayan Demiral, mesleğine farklı açılardan bakmayı seven biri. Çeşitli restoran ve otellerde tecrübesi olan Demiral, hayatında her zaman başarı için çalışacağını söyleyen bir isim. 

MasterChef Türkiye Görkem Demiral evli mi? 


Babasını 2019’da kaybettikten sonra annesi ve kardeşleriyle yaşamaya başlayan Demiral, evli değil. Bir ilişkisinin de olmadığını söyleyen Demiral, sanatıyla hayatta önem verdiği 3 şey için çalışacağını belirtti; aile, başarı ve paylaşım… 

MasterChef Türkiye Görkem Demiral Instagram hesabı 

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimlerden biri olan Görkem Demiral’in Instagram’da 11 bin 100 takipçisi bulunuyor. Genç ismin Instagram hesabı ise ‘gorkemdemirall’ kullanıcı adıyla aktif. ‘Güzel bir yemek, Tanrı’ya yakın olmaktır’ diyen Demiral’ın paylaşımlarında yemeğe olan aşkını görmek mümkün.