Masterchef Türkiye ESRA TOKELLİ

ESRA TOKELLİ

Masterchef Türkiye ESRA TOKELLİ Kimdir?

MasterChef Türkiye, yeni sezonuna yeni yarışmacılarla büyük bir heyecan içinde başladı. Yarışmanın sıkı takipçileri, MasterChef Türkiye 2020 sezonuna ana kadrosuna girmeyi başaran Esra Tokelli hakkındaki bilgileri araştırıyor. Peki, MasterChef Türkiye Esra Tokelli kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı var mı, evli mi bekar mı? MasterChef Esra ne iş yapıyor, mesleği nedir? İşte MasterChef Türkiye Esra Tokelli hakkındaki bilgiler…

 

Jüri koltuğunda oturan Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya şefler tarafından sunulan MasterChef Türkiye, her sezonuyla büyük ilgi görmeye devam ediyor. MasterChef Türkiye 2020 sezonu ana kadrosuna girmeyi başaran yarışmacılardan Esra Tokelli, izleyicilerin dikkatini çekti. İnternette yarışmacı hakkında MasterChef Esra Tokelli kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi, boyu kaç şeklinde sorgulanıyor. İşte MasterChef Türkiye 2020 yarışmacısı Esra Tokelli hakkında merak edilenler…

 

MASTERCHEF ESRA TOKELLİ KİMDİR?

 

Hayata gözlerini 1979 yılında İstanbul’da açan Esra Tokelli, ev hanımıdır ve geçimini, dışarıdan aldığı yemek siparişleri ile sağlamaktadır. 24 yaşında bir oğlu olduğunu ifade eden Tokelli, “şu an en çok istediğim yerdeyim, MasterChef’teyim” diyerek yarışmaya olan ilgisinin altını çizmektedir. Masterchef Esra daha önce Seda Sayan’ın sunduğu Yemekteyiz programına katılmış ve haftayı galibiyetle kapatarak 10.00 liralık ödülün sahibi olmuştu.
 
MASTERCHEF ESRA BOYU KAÇ?
 

MasterChef Türkiye 2020 ana kadrosunda yer alan Esra Tokelli’nin boyu kaç internette araştırılan konulardan biri. 42 yaşında olan MasterChef Esra Tokelli’nin boyu 168 cm boyunda. 

 

MASTERCHEF ESRA INSTAGRAM HESABI NEDİR?

 

MasterChef Türkiye 2020 yarışmacıları belli olduktan sonra yarışmanın sıkı takipçileri de Esra Tokelli’nin Instagram hesabını araştırmaya başladı. MasterChef Türkiye ana kadrosunda yer alan Esra Tokelli, Instagramda “esratokelli” kullanıcı adıyla yer alıyor ve 206 bin takipçisi bulunuyor.

 

MASTERCHEF ESRA EVLİ Mİ?

 

MasterChef Türkiye yarışmacıları belli olduktan sonra onlara dair birçok bilgi internette araştırılmaya başlandı. 24 yaşında bir oğlu olan Esra Tokelli’nin evliliğine dair bilgi bulunmamaktadır. 
 
 

FİNAL TURUNA NASIL ÇIKTI?

 

Esra Tokelli, üçlü düelloda Deniz Mutlu ve Veysel Yaşar ile karşılaştı. Yarışmacılardan Fransız mutfağına ait bir tost olan Croque Madame ya da Croque Mösyö yapmaları istendi. 20 dakikalık süre içinde hazırlanan bu yemeği en iyi hazırlayan isim Esra Tokelli oldu. Esra Tokelli, ilk turda saray mutfağından Darüzziyafe Köftesi yapmış ve bu yemekle şeflerden üç evet alan Esra Tokelli, ilk turu geçmişti.