Masterchef Türkiye DUYGU ACARSOY

DUYGU ACARSOY

Masterchef Türkiye DUYGU ACARSOY Kimdir?

Duygu Acarsoy, yayınlandığı ilk seneden beri izleyicisine farklı heyecanlar yaşatan MasterChef Türkiye’nin 2020 kadrosunda yer alıyordu. Yarışmanın sıkı takipçileri, her sezon olduğu gibi yarışmacıları sıklıkla araştırmaya devam ediyor. Peki, MasterChef Türkiye Duygu Acarsoy kimdir, kaç yaşında? Duygu Acarsoy nereli, ne iş yapıyor? Duygu Acarsoy evli mi? MasterChef Duygu Instagram hesabı nedir, boyu kaç? İşte MasterChef Duygu Acarsoy hakkındaki bilgiler…

 


MasterChef Türkiye her sezon büyük ilgi ile takip ediliyor. 2020 sezonun iddialı isimlerinden biri de Duygu Acarsoy’du. MasterChef Türkiye 2020 sezonu ana kadrosuna ikinci giren yarışmacı olarak dikkatleri üzerine çekmişti. Özellikle tatlı ve pasta konusunda aldığı eğitimle yarışmada başarılı tabaklar çıkarmıştı. İzleyiciler, MasterChef Duygu kimdir, kaç yaşında, evli mi, boyu kaç, ne iş yapıyor gibi sorularla yarışmacı hakkında bilgileri öğrenmek istiyor, Instagram hesabının araştırıyor. İşte MasterChef Türkiye Duygu Acarsoy hakkında merak edilenler…


 

MASTERCHEF DUYGU ACARSOY KİMDİR?


MasterChef Duygu Acarsoy, 14 Nisan 1985 yılında Ankara’da doğdu. Aslen Muğlalı olan Duygu Acarsoy, 2008 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İnsan Kaynakları mezunudur. Acarsoy, şu anda aşçılık eğitiminin son yılını tamamlamaktadır.


MASTERCHEF DUYGU NE İŞ YAPIYOR, MESLEĞİ NEDİR?


MSA’da profesyonel pasta ve ekmekçilik eğitimini tamamlayan MasterChef Duygu Acarsoy, sonrasında İspanya ve Almanya’da aldığı eğitimler ışığında birçok yerde şef olarak çalışmış; eğitmen olarak görev almıştır.
 

Duygu Acarsoy özellikle de ekşi maya ekmekler üzerine çalışmış, Ankara’da artizan ekmek, kruvasan ve tatlılar üreten bir işletmenin imalat koordinatörlüğünü üstlenmiştir. Aynı zamanda AHEP Üniversite’sinde eğitmen şef olarak görevini sürdürmektedir.


MASTERCHEF DUYGU ACARSOY INSTAGRAM HESABI NEDİR?


MasterChef yarışmacıları, programda şeflerin istediği yemekleri yaparken izleyiciler de yarışma dışındaki hayatlarını merak ediyor ve bu yüzden yarışmacıların Instagram hesabını araştırıyor. MasterChef Duygu Acarsoy, sosyal hayatıyla birlikte yaptığı yemeklerin, pastaların tariflerini paylaştığı Instagram hesabı bulunuyor. Kullanıcı adı “dacarsoy” olan Instagram hesabında şu an 56 bin takipçisi bulunuyor.
 
 

MASTERCHEF DUYGU BOYU KAÇ?


Yarışmanın takipçileri tarafından MasterChef Duygu’ya dair merak edilen konulardan biri de boy ve kilosu oldu. MasterChef Duygu’nun boyu 162 cm’dir. 


MASTERCHEF DUYGU EVLİ Mİ?


MasterChef Türkiye’nin 2020 sezonunda yer alan Duygu Acarsoy, yarışmadan elendikten sonra nişanlısı Uğur Atun ile 18 Ekim 2020 tarihinde evlendi.