Sergen Özen kimdir? MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı Sergen Özen kaç yaşında, nereli?

Sergen Özen, MasterChef Türkiye’nin bu akşamki bölümünde şeflerin karşısına çıktı. Geçen sezon katılan ve ilk turu geçemeyen Sergen Özen, izleyiciler tarafından araştırılıyor. Peki, Sergen Özen kimdir, kaç yaşında, nereli? Turu geçebildi mi?

Yayınlanma Tarihi: 04.07.2021 00:06
Değiştirme Tarihi: 04.07.2021 00:06
Sergen Özen kimdir? MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı Sergen Özen kaç yaşında, nereli?

MasterChef Türkiye 2021 sezonu, yeni ve farklı yarışmacıları ile ilgiyle izleniyor. Bu akşam yeni bölümde Sergen Özen, eleme turunda şeflerin karşısına çıktı ve onları etkileyip sonraki tura geçmeye çalıştı. İzleyiciler, merak ettiği yarışmacıyı Sergen Özen kimdir, kaç yaşında, nereli araştırmaya başladı. İşte yarışmacı hakkındaki detaylar…

SERGEN ÖZEN KİMDİR?

MasterChef Türkiye 2021 eleme turunda yarışan Sergen Özen, 25 yaşında. Aslen Tekirdağlı olan Sergen Özen, geçen sene de yarışmaya katılmış fakat eleme turunda yemeğin sosunu katmayı unutması nedeniyle elenmişti.

Otelcilik lisesinden mezun olan Sergen Özen, dokuz senedir aşçılık yapıyor. Köftecilik üzerine dükkanı olan yarışmacı, geçen sezon yaptığı hayatı yapmayacağını ve yarım kalan hesabı kapatmaya geldiğini belirtti.

Demi glace sosu ile mantarlı kuzu yemeği ile şeflerin karşısına çıkan Sergen Özen, bu sefer üç şeften evet oyu alarak sonraki tura geçmeyi başardı.