Rabia Akgül kimdir? MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı Rabia Akgül kaç yaşında, nereli?

Rabia Akgül, MasterChef Türkiye’nin bu akşamki bölümünde şeflerin karşısına çıktı. Yaptığı yemek ile dikkat çeken Rabia Akgül, izleyiciler tarafından araştırılıyor. Peki, Rabia Akgül kimdir, kaç yaşında, nereli? Turu geçebildi mi?

Yayınlanma Tarihi: 03.07.2021 21:47
Değiştirme Tarihi: 03.07.2021 21:47
Rabia Akgül kimdir? MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı Rabia Akgül kaç yaşında, nereli?

MasterChef Türkiye 2021 sezonu, yeni ve farklı yarışmacıları ile ilgiyle izleniyor. Bu akşam yeni bölümde Rabia Akgül, eleme turunda şeflerin karşısına çıktı ve onları etkileyip sonraki tura geçmeye çalıştı. İzleyiciler, merak ettiği yarışmacıyı Rabia Akgül kimdir, kaç yaşında, nereli araştırmaya başladı. İşte yarışmacı hakkındaki detaylar…

RABİA AKGÜL KİMDİR?

MasterChef Türkiye 2021 eleme turunda yarışan Rabia Akgül, 27 yaşında ve yarışmaya İzmir Güzelbahçe’den katılıyor. Plates eğitmeni olan Rabia Akgül, aşçılık eğitimi almadığını fakat yaptığı yemeklerin lezzetli ve mutfakta hızlı olduğunu belirtti. Annesi ve babası çalıştığı için 7 yaşından beri mutfakta olduğunu ve yemek yaptığını ifade etti.

MasterChef’te herkesle baş edebileceğini ve çok iyi yerlere geleceğini söyledi.

Şeflere, tava ciğer yapan Rabia Akgül, üç evet oyu alarak sonraki tura geçmeyi başardı. Şefler, yarışmacının yemek hazırlarken elini yakması ve kesmesine rağmen tabağına ve tura geçmeye odaklanmasında etkilendiklerini söylediler. Bunun MasterChef’te aradıkları özellik olduğunu söylediler.