MasterChef’te takımlar nasıl oluştu? 27 Eylül MasterChef 2021’de kaptanlık oyununu kim kazandı?

Ekranların en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye’de heyecan sürüyor. MasterChef’te altıncı hafta bu akşam ekrana gelen kaptanlık oyunu ile başladı. 27 Eylül Pazartesi günü MasterChef 2021’in 78. bölümü ekrana geldi. Yarışmacılar, kaptanlık oyununda gecenin en iyi, en lezzetli menemenini yaparak mavi takım kaptanlığını yapmaya çalıştı. Eğlenceli anların ekrana yansıdığı MasterChef yeni bölümde kaptanlar, haftanın takımlarını oluşturdu. Son olarak ise kaptanlar düellosu ekrana gelecek. Peki, bu akşam MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? Mavi takım kaptanı, Kırmızı takım kaptanı kim oldu? Altıncı haftanın takım kadroları nasıl oldu? Kaptanlar düellosunu kim kazandı? Yeni bölüme dair detaylar haberimizde.

Yayınlanma Tarihi: 27.09.2021 23:15
Değiştirme Tarihi: 28.09.2021 00:23

TV8’in sevilen yarışması MasterChef Türkiye 2021’de lezzet mücadelesi ilgiyle takip ediliyor. Yarışmada altıncı hafta bu akşam ekrana gelen 78. bölümle başladı. Her hafta Pazartesi günü olduğu gibi yarışmacılar, kaptanlık oyunu için mutfağa girdi. 27 Eylül Pazartesi MasterChef 2021 yeni bölümde mavi takım kaptanını belirleyen yemek menemendi. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna şefler, tadım sonrasında kazanan ismi açıkladı. Mavi takım kaptanı tarafından seçilen Kırmızı takım kaptanı arasında önce yarışmacı seçimi oldu. Haftanın takımları oluşturulduktan sonra kaptanlar, düello yapacak. Heyecanın dorukta olacağı MasterChef yeni bölümde mavi takım kaptanı, haftanın takımları ve ilk takım oyununda avantajı kazanan takım belli oldu. MasterChef 78. bölümde yaşananlar, gelişmeler haberimizde...

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF’TE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye 2021’de altıncı hafta bu akşam başladı. Yarışmanın 78. bölümünde yarışmacılar, mutfağa girdi ve kaptanlık oyununda karşı karşıya geldi. Bireysel olarak oynadıkları oyunda mavi takım kaptanı olmak için günün en iyi menemenini yapmak için uğraştılar. Şefler, yarışmacılar dörderli gruplara ayırdı. İlk dörtlü grup başladıktan beş dakika sonra ikinci grup başladı. Her grup bu şekilde önceki gruptan beşer dakika sonra menemeni yapmaya başladı. Süresi biten grupların hazırladığı yemekler, anında tadımı yapıldı. Böylece tüm grupların tadımı yapıldıktan sonra şefler, en başarılı dört ismi açıkladı. Buna göre kaptanlık oyununda finale kalan isimler Eren, Burcu, Tahsin ve Araz oldu. Araz dördüncü, Eren üçüncü olurken MasterChef'te kaptanlık oyununu kazanan Tahsin, Mavi takım kaptanı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF’TE MAVİ TAKIM KAPTANI – KIRMIZI TAKIM KAPTANI KİM OLDU?

MasterChef 2021’de kaptanlık oyunu sonrasında şefler, kritik tadımı yaptı. Ve günün en lezzetli menemenini yapan ismi belirledi. Heyecanla beklenen anlar sonrasında kaptanlık oyununu kazanan Tahsin, mavi takım kaptanı oldu. Ve mavi takım kaptanı olarak bir hafta mücadele edeceği Kırmızı takım kaptanı olmasını istediği kişinin Burcu olduğunu açıkladı.

MASTERCHEF 2021’DE HAFTANIN TAKIMLARI NASIL OLUŞTU?

Merakla beklenen MasterChef yeni bölümde haftayı galibiyetle kapatmak isteyen iki takım kaptanı da Mavi takım ve Kırmızı takım kadrolarına seçecekleri isimleri itina ile seçti. Kaptanların seçimi ile haftanın takım kadroları şöyle oluştu;

MAVİ TAKIM: Tahsin (Kaptan), Hasan, Eren, Sergen, Dilara, Mert, Azize, Pelin

Haber ile ilgili metin girin!.
KIRMIZI TAKIM: Burcu (Kaptan), Araz, Şükrü, Emre, Mustafa, Milhan, Safanur, Ateş

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF’TE KAPTANLAR DÜELLOSUNU KİM KAZANDI?

MasterChef’te bu akşam son olarak ekrana kaptanlar düellosu geldi. Mavi takım kaptanı ve Kırmızı takım kaptanı, haftanın ilk takım oyununda verilecek avantajı kazanmak için mutfağa girdi. Takım arkadaşlarının yukarıdan destek vereceği kaptanlar, şeflerin istediği yemeği en iyi şekilde yapmaya çalıştı. Düellonun konusu İzmir bombası idi. Şefler, 30 dakikada onar tane İzmir bombası yapmalarını istedi. Kazanan kaptanı, şeflerin yapacağı tadım belirledi. Bu hafta kaptanlar düellosunu kazanan isim Tahsin oldu.