MasterChef’te takım kadroları nasıl oluştu? 6 Eylül MasterChef 2021’de mavi takım – kırmızı takım kadroları

MasterChef Türkiye’de merakla beklenen takım kadroları belli oldu. MasterChef’te heyecan içinde geçen kaptanlık oyunu sonrasında Mavi takım kaptanı ve Kırmızı takım kaptanı belli oldu. 6 Eylül Pazartesi MasterChef yeni bölümde haftanın kaptanları, takım kadrolarını oluşturdu. Peki, MasterChef’te takım kadroları nasıl oluştu? Mavi takım ile Kırmızı takımda hangi yarışmacılar kimler var? Takım kaptanları kimler?

Yayınlanma Tarihi: 06.09.2021 23:15
Değiştirme Tarihi: 06.09.2021 23:15
MasterChef’te takım kadroları nasıl oluştu? 6 Eylül MasterChef 2021’de mavi takım – kırmızı takım kadroları

Ekranların en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye 2021’de üçüncü haftanın takım kadroları belli oldu. MasterChef 2021’de bu akşam ilk olarak kaptanlık oyunu oynandı. Soğuk baklava yapan yarışmacılar, mavi takım kaptanı olmak için uğraştı. Gecenin en iyi baklavasını yapan isim Mavi takım kaptanı oldu. Sonrasında seçtiği Kırmızı takım kaptanı ile karşılıklı takımlarına yarışmacıları seçtiler. Böylece MasterChef’te mavi takım ile Kırmızı takım kadroları belli oldu. İşte 6 Eylül MasterChef takım kadroları…

MASTERCHEF’TE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2021 yeni bölümde kaptanlık oyununda şeflerin istediği yemek “soğuk baklava” oldu. Bu tatlıyı yapmak için verilen süre bir saat idi. Süre sonunda şefler, seçtikleri yarışmacıların yaptığı tatlının tadımını yaptı. Sonra şefler, altı yarışmacıyı seçerek onların arasından kazanan ismi seçti. Finale kalan isimler; Hasan, Azize, Dilara, Tahsin, Burcu ve Mert oldu. Bu isimler arasından sıyrılan Hasan, kaptanlık oyununu kazandı.

MASTERCHEF’TE MAVİ TAKIM KAPTANI – KIRMIZI TAKIM KAPTANI KİM OLDU?

MasterChef’te kıran kırana geçen kaptanlık oyunu sonrasında finale altı isim kaldı. Bu isimler arasında gecenin en iyi soğuk baklavasını yapan isim Hasan oldu. Kaptanlık oyununu kazanan Hasan, mavi takım kaptanı oldu.

MASTERCHEF 2021 ÜÇÜNCÜ HAFTA TAKIM KADROLARI

MasterChef’te takım kaptanları olan Hasan ile Safanur, karşılıklı yarışmacı seçimleri ile haftanın takımlarını şöyle oluşturdu;

MAVİ TAKIM: Hasan (Kaptan), Sergen, Eren, Şükrü, Tahsin, Mustafa, Milhan, Tunahan

KIRMIZI TAKIM: Safanur (Kaptan), İbrahim, Burcu, Emre, Dilara, Azize, Mert, Hamza