MasterChef’te potaya kimler gitti, eleme adayı kimler oldu 17 Kasım? Dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef’te haftanın 3. ve 4. eleme adayı bu akşam belli oldu. 17 Kasım Çarşamba, Mavi takım ve Kırmızı takım, ikinci dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Oyunu kaybeden takımın oynadığı bireysel dokunulmazlık oyunu ve konsey ile iki eleme adayı belirlendi. Peki, MasterChef eleme adayları kimler? Dokunulmazlığı kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 18.11.2021 00:26
Değiştirme Tarihi: 18.11.2021 00:26

Ekranların en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye’de 13. haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu nefes kesen bir mücadeleye sahne oldu. Mavi takım ve Kırmızı takım, Balkan mutfağı konulu dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Kazanan Mavi takım olurken kaybeden Kırmızı takım, önce bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Sonrasında konseyde oylama yaptı. Ve iki eleme adayı çıkardı. Peki, MasterChef’te 3. ve 4. eleme adayı kim oldu? MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? İşte detaylar…

2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de ikinci dokunulmazlık oyununda Balkan mutfağı yemekleri yapıldı. Altı yemek için takımlar ikiye ayrıldı ve iki turda üçer yarışmacı ile karşı karşıya geldi. Bir yemeğin kazananı olmadığı iki tur sonunda Mavi takım, 3-2 skorla dokunulmazlığı kazandı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyununda yaratıcı yemek sınavı verdi. Verilen ürünler ile gecenin en iyi yemeği yapan Dilara, dokunulmazlığı kazanan isim oldu.

MASTERCHEF’TE 3. VE 4. ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kazanan Dilara, üçüncü eleme adayı olarak Tahsin’i söyledi. Oylama ise adı en çok yazılan Sergen, dördüncü eleme adayı oldu.