MasterChef’te mavi takım kaptanı kim oldu? 6 Eylül MasterChef 2021’de kaptanlık oyununu kim kazandı?

MasterChef’te kaptanlık oyununu kazanan yarışmacı belli oldu. Sevilen yarışmanın üçüncü haftasında mavi takım kaptanı olmak için kıyasıya mücadele vardı. 6 Eylül Pazartesi günü MasterChef Türkiye’de kaptanlık oyunu oynandı ve gecenin en iyi soğuk baklavasını yapan Mavi takım kaptanı oldu. Peki, MasterChef’te kim kazandı, mavi takım kaptanı kim oldu? İşte kaptanlık oyununda yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 06.09.2021 22:44
Değiştirme Tarihi: 06.09.2021 22:44
MasterChef’te mavi takım kaptanı kim oldu? 6 Eylül MasterChef 2021’de kaptanlık oyununu kim kazandı?

Sevilen yarışma MasterChef Türkiye’de üçüncü haftanın Mavi takım kaptanı bu akşam belli oldu. Elenen Fatma yerine yedeklerden Azize’nin katıldığı MasterChef 2021’in 59. bölümünde kaptanlık oyunu oynandı. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna şef, mavi takım kaptanı belirlemek için soğuk baklava yapmalarını istedi. Yarışmacıların kaptanlık oyunu mücadelesi nefes kesti. Günün sonunda kaptanlık oyununu kazanan yarışmacı belli oldu. İşte 6 Eylül MasterChef yeni bölümde yaşananlar…

MASTERCHEF’TE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2021 yeni bölümde kaptanlık oyunu öncesinde şefler, yarışmacılarla sohbet etti. Bu sohbet sırasında dikkat çeken isimler Milhan ile Hamza oldu. Hamza’nın “Artık bireysel takılacağım. Sevmediğim bir kaptan olursa bana hiçbir şey yaptıramaz” dedi. Hamza’nın açıklamaları sonrası Somer Şef “4 yıldır jüriyiz ilk defa böyle bir açıklama duyduk” sözleri ile şaşkınlığını ifade etti. Sonrasında ise Milhan’ın sosyal medyaya damgasını vuran dans videosu gündeme geldi. Milhan, stüdyoda yaptığı dans ile arkadaşlarına, şeflere ve izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Kaptanlık oyununda şeflerin istediği yemek “soğuk baklava” oldu. Bu tatlıyı yapmak için verilen süre bir saat idi. Süre sonunda şefler, seçtikleri yarışmacıların yaptığı tatlının tadımını yaptı. Sonra şefler, altı yarışmacıyı seçerek onların arasından kazanan ismi seçti. Finale kalan isimler; Hasan, Azize, Dilara, Tahsin, Burcu ve Mert oldu.

MASTERCHEF’TE MAVİ TAKIM KAPTANI KİM OLDU?

MasterChef’te kıran kırana geçen kaptanlık oyunu sonrasında finale altı isim kaldı. Bu isimler arasında gecenin en iyi soğuk baklavasını yapan isim Hasan oldu. Kaptanlık oyununu kazanan Hasan, mavi takım kaptanı oldu.