MasterChef’te MasterClass’ı kim kazandı? 1 Eylül MasterChef 2021’de MasterClass ödülü neydi?

MasterChef Türkiye’de bu haftanın MasterClass’ı kazanan isim belli oldu. Sevilen yarışmanın bu akşam ekrana gelen 54. bölümünde Danilo şef ve Somer şef tarafından MasterClass verildi. 1 Eylül Çarşamba MasterChef yeni bölümde MasterClass sonrasında iki turlu oyun oynandı. Önce makarna, sonrasında baklava yapımında herkesi geçen yarışmacı, ödülü kazandı. Peki, MasterChef’te MasterClass’ı kim kazandı, ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 02.09.2021 00:21
Değiştirme Tarihi: 02.09.2021 00:32

TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye’de bu akşam MasterClass heyecanı yaşandı. Somer Sivrioğlu ile Danilo Zanna şeflerin baklava ve makarna MasterClass anları büyük ilgiyle izlendi. Yarışmacılar, MasterClass sonrasında makarna ve baklava yaparak ödülü kazanmaya çalıştı. Gecenin sonunda MasterClass’ı kazanan isim şefler tarafından açıklandı. Peki, MasterChef’te kim kazandı? MasterClass ödülü neydi? İşte 1 Eylül MasterChef 2021 MasterClass’ta yaşananlar…

MASTERCLASS’I KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de bu akşam makarna ile baklava MasterClass’ı vardı. İlk olarak Danilo şef, makarna, makarna hamuru yapmanın teknik detaylarını, inceliklerini, püf noktalarını anlattı. Sonrasında Somer şef, baklava ile ilgili çok önemli bilgiler verdi. MasterClass sonrasında yarışmacılar, mutfağa girdi ve ilk olarak yaratıcı bir makarna yapmaya çalıştı. Makarna yapmak için verilen süre 20 dakika. Süre sonunda şefler, hazırlanan makarnaların tadımını yaptı ve ikinci tura geçen sekiz yarışmacıyı açıkladı.

Sergen, Emre, Tahsin, Burcu, Hamza, İbrahim, Milhan, Şükrü en iyi baklavayı yapmak için karşı karşıya geldi. İkinci oyunda verilen süre 45 dakika idi. Süre bitiminde şefler, yapılan çeşit çeşit baklavaların tadımını yaptı. İbrahim, Tahsin ve Burcu finale kalan isimler oldu. Gecenin üçüncüsü Burcu olurken ikinci Tahsin oldu. Bu haftanın MasterClass’ını kazanan isim İbrahim oldu.

MASTERCLASS ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam MasterChef’te MasterClass’ı kazanan yarışmacıya verilecek ödül; kahve makinası oldu.