MasterChef’te kim kazandı, ana kadroya kim girdi? MasterChef 2021 ana kadro 5. yarışmacısı kim oldu?

MasterChef Türkiye’de ana kadroya giren beşinci isim bu akşam belli oldu. İlk grupta yer alan on kişi, MasterChef 2021 yarışmacıları arasına girmek için müthiş mücadele verdi. Rekabetin doruğa çıktığı MasterChef yeni bölümde günün kazananı şefler açıkladı. Peki, bu akşam MasterChef’te ana kadroya kim girdi? İşte MasterChef 2021 yeni bölümde yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 06.08.2021 00:21
Değiştirme Tarihi: 06.08.2021 00:41

Ekranların en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye’de final turu heyecanı ve mücadelesi devam ediyor. MasterChef’in 5 Ağustos Perşembe bölümünde yarışmacılar, ismi yazılı önlüğü almak için kıyasıya mücadele verdi. Şeflerin istediği yemekleri en iyi şekilde yapmaya çalışan yarışmacılar arasından bir kişi ana kadroya girmeyi başardı. Peki, MasterChef’te bu akşam kim kazandı, ana kadroya kim girdi? Detaylar haberimizde.

MASTERCHEF’TE ANA KADROYA KİM GİRDİ?

MasterChef Türkiye’nin beşinci yarışmacısını belirlemek için on isim arasında lezzet mücadelesi nefes kesti. İlk turda Tayland usulü kırmızı köri soslu ördek yanında basmati pilav için yarışmacılara 40 dakika süre tanındı. Süre sonunda şefler, hazırlanan yemeklerin tadımını yaptı. Tadım sonrasında şefler; Ateş, Mete, Umutcan, Sergen ve Tunahan’ın yaptığı yemekleri beğendi.

MasterChef 2021 yeni bölümde ikinci tura geçen yarışmacılara, ana ürün olarak barbunya verildi. Bu ürün ile yaratıcı bir yemek yapacak olan yarışmacılara verilen süre ise 40 dakika idi. Süre bitiminde şefler, tek tek tadım yaparak günün kazanan ismini belirledi. Oybirliği ile verilen karara göre MasterChef 2021’de ana kadroya giren beşinci isim Tunahan oldu.