MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? 6 Eylül MasterChef 2021’de 3. hafta takımları nasıl oluştu?

MasterChef Türkiye’de bu akşam yeni haftanın kaptanları ve takım kadroları belli oldu. Sevilen yarışma MasterChef 2021’de geçen hafta elenen isim Fatma olurken yedeklerden gelen isim Azize oldu. 6 Eylül Pazartesi günü MasterChef’in 59. bölümü ekrana geldi. On altı yarışmacı, üçüncü haftanın ilk gününde mavi takım kaptanı olmak için çalıştı. Gecenin en lezzetli soğuk baklavasını yapan yarışmacı, kaptanlık oyununu kazandı ve kırmızı takım kaptanın belirledi. Sonrasında kaptanlar, takımları oluşturdu. MasterChef yeni bölümde Hamza’nın açıklamaları ile Milhan’ın dans görüntüleri damgasını vurdu. Peki, MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? Yeni haftanın takım kadroları nasıl oluştu? Kaptanlar düellosunu kim kazandı? İşte MasterChef yeni bölüm detayları…

Yayınlanma Tarihi: 06.09.2021 23:12
Değiştirme Tarihi: 07.09.2021 00:16

Ekranların heyecan ve lezzet dolu yarışması MasterChef Türkiye 2021’de bu akşam üçüncü hafta başladı. Nefes kesen mücadelelere sahne olan MasterChef 2021’de geçen hafta yarışmaya veda eden isim Fatma Polat oldu. Yedek yarışmacılardan ana kadroya giren isim ise Azize Polat oldu. MasterChef’in 6 Eylül Pazartesi bölümünde yarışmacılar, mavi takım kaptanı olmak için mutfağa girecek. Şeflerin istediği soğuk baklavayı en iyi şekilde yapmak için yeteneklerini sergiledi. MasterChef 59. bölümde yarışmacılar arasında en iyi şekilde baklavayı yapan kişi, mavi takım kaptanı oldu ve rakibi kırmızı takım kaptanını seçti. Sonrasında kaptanlar, sırasıyla yarışmacı seçimi yaparak takım kadrolarını oluşturdu. Finalde ise kaptanlar arasında düello yapılacak ve kazanan takım avantaj elde edecek. MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı, takım kadroları nasıl oluştu, kaptanlar düellosunu kim kazandı? Sorularının cevapları yeni bölümle birlikte haberimizde.

MASTERCHEF’TE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de bu akşam kaptanlık oyunu heyecanı yaşandı. Kaptanlık oyunu öncesinde Hamza'nın "bireysel hareket edeceğim" sözleri ile Milhan'ın dans şovu yeni bölümde damgasını vurdu. Ana kadroda yer alan on altı yarışmacı, üçüncü haftanın mavi takım kaptanı olmak için mücadele etti. Kaptanlık oyunu yemeği ise soğuk baklava. Bu tatlıyı yapmaları için yarışmacıların bir saat süresi vardı

Yarışmacılar, şeflerin verdiği süre içinde en lezzetli soğuk baklavayı yapmak için çalıştı. Süre sonunda kazanan isim, şeflerin tadımı ve değerlendirmesi sonrasında belli oldu. Şeflerin tadımı sonrasında finale kalan yarışmacılar; Hasan, Dilara, Tahsin, Mert, Azize, Burcu oldu. Bu isimler arasında gecenin en başarılı tatlısını yapan Hasan, Mavi takım kaptanı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

KIRMIZI TAKIM KAPTANI KİM OLDU?

MasterChef'te kaptanlık oyununu kazanan Hasan oldu. Bu andan sonra gözler Hasan'a çevrildi ve çeşitli tahminler yapıldı. Şeflerin, Hasan'a "Bir hafta boyunca üç takım oyununda karşılaşacağın rakibin kim olacak?" sorusuna cevabı Safanur oldu. Böylece Mavi takım kaptanı Hasan, Kırmızı takım kaptanı Safanur oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF’TE TAKIM KADROLARI NASIL OLUŞTU?

MasterChef 2021 yeni bölümde kaptanlık oyunu sonrasında Mavi takım kaptanı belli oldu. Kazanan isim Hasan, bir hafta boyunca rakip olacağı Kırmızı takım kaptanı olarak Safanur seçti. Devamında ise iki kaptanın yarışmacı seçimi ekrana geldi. Seçilen yarışmacılar ile haftanın mavi takım ile kırmızı takım kadroları belli oldu. İşte yeni haftanın takımları

MAVİ TAKIM: Hasan (Kaptan), Sergen, Eren, Şükrü, Tahsin, Mustafa, Milhan, Tunahan

KIRMIZI TAKIM: Safanur (Kaptan), İbrahim, Burcu, Emre, Dilara, Azize, Mert, Hamza

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

KAPTANLAR DÜELLOSUNU KİM KAZANDI?

MasterChef’te bu akşam finalde ise ekrana kaptanlar düellosu geldi. Mavi takım kaptanı Hasan ve Kırmızı takım kaptanı Safanur, haftanın ilk takım oyununda verilecek avantajı elde etmek için mutfağa girdi ve hünerlerini sergiledi. Şeflerin istediği en iyi şekilde yapan yarışmacı, düelloyu kazanarak takımına avantajı sağlayacaktı. Düelloda kaptanlardan istenen yemek ciğer sarma oldu. Verilen 40 dakikalık süre sonunda şefler tadım yaparak kazanan ismi açıkladı. Bu hafta kaptanlar düellosunu kazanan Hasan oldu.

MASTERCHEF’TE KİM ELENDİ, YEDEKLERDEN KİM GELDİ?

MasterChef Türkiye’de geçen hafta mavi takım ile kırmızı takım arasındaki dokunulmazlık mücadelesi nefes kesti. Mavi takım 2, kırmızı takım 1 kez dokunulmazlığı kazandı. Bunun sonucunda Mavi takımdan Hasan ve Dilara, Kırmızı takımdan ise Emre, Fatma, Safanur ve Hamza haftanın eleme adayları oldu. Pazar günü yapılan eleme oyununda ise gecenin en zayıf tabağını hazırlayan Fatma Polat, yarışmaya ikinci haftada veda etti.

MasterChef 2021’de yedek yarışmacılar arasında yapılan ana kadroya girme mücadelesinde iki turda rakiplerini geride bırakan isim Azize Polat oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.