MasterChef’te kaptanlar düellosunu kim kazandı? 30 Ağustos MasterChef 2021’de düelloyu kazanan kaptan

MasterChef’te kaptanlar düellosunu kazanan belli oldu. İlgiyle takip edilen MasterChef Türkiye’de ikinci haftanın kaptanlık oyunu kıyasıya mücadele içinde geçti. En iyi yemeği hazırlayarak kaptanlık oyununu kazanan Tahsin, rakip takım kaptanı olarak Emre’yi seçti. Takımların oluşturulması sonrasında kaptanlar arasında düello yapıldı. Peki, bu akşam MasterChef’te kaptanlar düellosunu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 31.08.2021 00:30
Değiştirme Tarihi: 31.08.2021 00:37

TV8 ekranlarının izlenme rekorları kıran yarışması MasterChef’te kaptanlar düellosu nefes kesti. Bu akşam, 30 Ağustos Pazartesi günü MasterChef’in 52. bölümünde kaptanlık oyunu sonrasında takımlar oluşturuldu. Mavi takım kaptanı Tahsin ile Kırmızı takım kaptanı Emre arasında takımlarına avantaj kazandıracak düello ekrana geldi. Şefler, falafel istediği yarışmacılardan kazanan ismi oybirliği ile açıkladı. İşte MasterChef 2021’de kaptanlar düellosunu kazanan isim…

MASTERCHEF’TE KAPTANLAR DÜELLOSUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de kaptanlar düellosu yemeği falafel idi. Şefler, her iki kaptandan yarım saat süre içinde falafel yapılması istendi. Şefler, her falafelin ceviz büyüklüğünde olması gerektiğini, küçük veya büyük olması halinde sayılmayacağını söyledi. Ayrıca falafelin çatlak olmaması gerektiğini de söyledi. Verilen süre sonunda şefler, hazırlanan falafel tabağından tadım yaparak istedikleri kriterlere göre Tahsin’in en çok, en lezzetli falafel hazırladığını ve düelloyu kazandığını açıkladı.   

MASTERCHEF’TE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2021’de bu haftanın kaptanlık oyununda yapılması istenen yemek tantuni idi. Ülkemizin sevilen meşhur yemeklerinden olan tantuniyi rakiplerine göre daha iyi yapan Tahsin, kaptanlık oyununu kazandı ve Mavi takım kaptanı oldu. Tahsin, Kırmızı takım kaptanı olarak Emre’yi seçti.

MASTERCHEF’TE TAKIMLAR NASIL OLUŞTU?

MasterChef Türkiye’de bu haftanın kaptanları Tahsin ve Emre oldu. Mavi takım kaptanı Tahsin ile başlayan seçim sonrasında Mavi takım ile Kırmızı takım kadroları şu şekilde oluştu;

MAVİ TAKIM: Tahsin, Eren, Hasan, Dilara, Ömer, Mustafa, Milhan, Tunahan

KIRMIZI TAKIM: Emre, Sergen, Hamza, Safanur, Fatma, Burcu, Mert, İbrahim