MasterChef’te ilk eleme adayı kim oldu? 14 Eylül MasterChef 2021’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef’te haftanın ilk eleme adayı, bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında belli oldu. Dördüncü haftada oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım, mutfağa bu sefer bireysel dokunulmazlık oyunu için girdi. Danilo şefin imza tabağını en yakın şekilde dokunulmazlığı kazandı ve bir arkadaşını eleme potasına gönderdi. Peki, MasterChef’te ilk eleme adayı kim oldu, bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 15.09.2021 00:17
Değiştirme Tarihi: 15.09.2021 00:48

Sevilen yarışma MasterChef Türkiye’de lezzet mücadelesi dördüncü haftada aynı hızla devam ediyor. Yeni kurulan takımların ilk dokunulmazlık oyununda kazanan Mavi takım oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım yarışmacıları, 14 Eylül Salı tarihli MasterChef yeni bölümde bireysel dokunulmazlık oyununda Danilo şefin imza tabağı yapılması istendi. Yarışmacılar, en iyi şekilde hazırlamak ve dokunulmazlık için mücadele etti. Süre sonunda şefler, tadım yaparak günün kazanan ismini açıkladı. Peki, MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim aldı, kimi eleme potasına gönderdi? İşte detaylar…

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım oldu. Düello şeklinde yapılan dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım yarışmacıları, mutfağa bir kez daha girdi. Bireysel dokunulmazlık oyununda karşılaşan yarışmacıların yapacağı yemek, Danilo şefin imza tabağı olan Maritozzo Salato oldu. Bu yemeği yapmaları için verilen süre 50 dakika idi. Süre sonunda yemeği yetiştiremeyen Şükrü oldu. Şefler, hazırlanan yemeğin tadımını yaptı ve gecenin en iyi tabağını hazırlayan ismin Hasan olduğunu açıkladı. Böylece Hasan, 4. kez daha bireysel dokunulmazlığı kazanmış oldu.

HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef 2021’de dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takımın oynadığı bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim Hasan oldu. Hasan, eleme potasına göndermeyi seçtiği isim ise Burcu oldu. Böylece Burcu, haftanın ilk eleme adayı oldu.